CIK IZDEVĪGS IR AIZDEVUMS INTERNETĀ?

aizdevums - vivus.lvNevienam nepatīk domāt par to, kur iegūt papildus naudu brīžos, kad tas patiesi nepieciešams. Pastāv dažādas iespējas, vai nu tā būtu aizņemties naudu no kāda, bet tik pat labi – kredīts internetā. Kredīts internetā tiek izsniegts jau 15 minūšu laikā un, lai pieteiktos, nepieciešams piereģistrēties un pieteikt kredītu aizdevēja mājas lapā.

Tas, kas vilina izmantot ātros aizdevumus ir fakts, ka jaunajiem klientiem pirmajā reizē pieejams aizdevums bez procentu maksas. Lai arī pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas pastāvīgajiem klientiem, tas ir bez maksas, tādēļ nav jāmaksā procenti. Bez tam, laikus atgriežot pirmo kredītu nākošreiz jau iespējams aizņemties lielākas summas, jo tiek paaugstināts klienta kredītlimits.

Tā kā kredīts internetā vairs nav nekas jauns – teju ikviens zina kādi ir aizņemšanās nosacījumi, aptuvenās summas un atmaksas termiņi. Piemēram., Vivus.lv piedāvā aizņemties summu līdz pat 1500 euro uz laiku līdz 24 mēnešiem. Šis aizdevums jau domāts nopietnākiem pirkumiem vai ieguldījumiem, kur nederēs tik populārais aizdevums uz 30 dienām. Pie Vivus.lv jaunajiem klientiem ir lieliska izdevība arī aizņemties bez maksas jeb 90 dienas atlikt aizdevuma atmaksu, par to neko nemaksājot! Kā arī, arī sava kredītlimita apmērā var saņemt papildu naudas summu bez komisijas maksas par tās izsniegšanu.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai tiktu piešķirts aizdevums vienkārši atliek tikai piereģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā jānorāda aizdevums un aizņemšanās termiņš. Reģistrēšanās process prasa vien pārs minūtes laika un, ja visa informācija ir patiesa, aizdevums var tikt pieteikts bez citām formalitātēm. Vēl vienkāršāks process ir aizdevumu piesakot ar sms-īsziņas starpniecību. Šādā gadījumā lietotājam ir jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar to arī pietiek, lai aizdevums būtu vien vienas SMS attālumā.

KREDĪTS INTERNETĀ TEV VAJADZĪGAJĀ LAIKĀ

Aizņemoties tiešsaistē nepieciešams norādīt savu privāto informāciju, tomēr aizdevēji to izmanto tikai gaitā, kad tiek lemts vai tiks izsniegts aizdevums un trešajām personām datus nesniedz. Svarīgākais, ka kredīts internetā pieejams ātri, vien dažu minūšu laikā. Gan kredīta apjomu, gan kredīta atmaksas termiņu nosaka klients pats, ko ievada kredītu kalkulatorā. Tādā veidā katrs uzreiz redz ar cik lieliem procentu vai ikmēneša maksājumiem (ilgtermiņa aizdevums) būs jārēķinās.

Dotajā gadījumā būtiska nozīme ir arī psiholoģiskajam faktoram, jo kredīts internetā garantē, ka klients pats visu kontrolē. Piem., pie jau minētā Vivus.lv – brīdī, kad saproti, ka aizdevums ir par mazu, iespējams aizņemties papildus summu, ko nav iespējams izdarīt pie citiem aizdevējiem. Kredīti internetā-Vivus.lv– ērts veids kā atrisināt īslaicīgas naudas problēmas!