CSDD TESTS PALĪDZĒS MĀCĪTIES! DODIETIES UZ CREDO!

 

csdd testsCredo ir vadošais uzņēmums Latvijā autoskolu nišā. Šeit varēsiet iegūt būtībā jebkuras kategorijas transporta līdzekļu vadītāja tiesības, turklāt uzņēmumā darbojas vairāk nekā 100 darbinieku. Credo neatrodas vien Rīgā — vadītāja apliecību spēsiet iegūt arī tās filiālēs Baložos, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Daugavpilī. Par piedāvāto pakalpojumu augstvērtīgumu savukārt norāda tas, ka 92 procenti no apmācības uzsākušajiem tās arī pabeidz, turklāt vēl par pieciem procentiem lielāks skaits ir to absolventu, kas šo vietu rekomendētu tiem, kuri savu autoskolu vēl nav izvēlējušies.

VĒRTS NOSKAIDROT, KAS IR 95 KODS

CSDD eksāmens — ar attiecīgo eksāmenu ir iepazinies jebkurš transporta līdzekļu izmantotājs, tātad — arī tie, kas vēlējušies iegūt profesionālo kategoriju (95 kods). CSDD eksāmens būtībā ir vesels pārbaudījumu komplekss, kurā ietilpst gan teorētisko zināšanu pārbaude, gan to īstenošana praksē, tādējādi pārbaudot, vai  vadītāja apliecība un/vai 95 kods nonāks pietiekoši profesionāla cilvēka īpašumā. Sākotnēji daudziem šķiet, ka tas ir ļoti grūtiizdarāms, taču, lemjot par labu Credo sniegtajai palīdzībai, CSDD eksāmens nesagādās sarežģījumus, un drīz varēsiet sākt izmantot priekšrocības, ko piedāvā tiesības vai 95 kods.

CSDD TESTS NODERĒS TIEM, KAS GRIB PĀRBAUDĪT SAVAS ZINĀŠANAS

CSDD tests ir lieliska iespēja pārbaudīt, vai dotajā brīdī jums pa spēkam ir teorētiskais CSDD eksāmens. Šis CSDD tests praktiski ir tāds pats kā CSDD eksāmens. Bet, ja gribat pamācīties, informāciju par ceļu satiksmes noteikumiem (CSN) atradīsiet arī Credo.lv. Izmantojot šos rīkus, varēsiet uzlabot gan savas zināšanas, gan pārliecību par saviem spēkiem, kas transporta līdzekļa vadītājam nav mazsvarīgi! CSDD tests – labs palīgs!

C KATEGORIJA ĻAUS VEIKT KRAVU PĀRVADĀŠANU

C kategorija iegūstama cilvēkiem no 21 gada vecuma, un tā dos iespēju izmantot kravas automašīnas, kuru masa nesver vairāk nekā 3500 KG. Šobrīd, pierakstoties apmācībām online, C kategorija tiks piedāvāta ar 10 % lielu atlaidi. C kategorija var tikt apmaksāta vairākās daļās (pirmā iemaksa — 20 EUR), bet, sadarbībā ar «Lateko Līzings», var noformēt apmaksas kredītu.

MOTOCIKLU VADĪŠANAI VAJADZĪGA A KATEGORIJA

Traukšanās uz motocikla vismaz reizi bijis gandrīz katra cilvēka sapnis. Lai tas tiktu īstenots, vajadzīga būs A kategorija. A kategorija motociklu īpašniekiem ļauj braukt ar īpaši jaudīgiem spēkratiem, tādēļ arī saprotams, ka A kategorija var tikt saņemta vien no 24 gadu vecuma.

Kā lai izlemj par labu kādai no neskaitāmajām autoskolām? Būtībā visu veidu vadītāju tiesības pie profesionāliem pasniedzējiem iespējams saņemt Credo, kas ir autoskolu līderis Latvijas teritorijā. Pārliecinieties par to, dodoties uz mājas lapu Credo.lv!