Iegūsti obligāto civiltiesisko apdrošināšanu stundas ceturksnī!

apdrošināšanaIr vajadzīga automašīnas apdrošināšana? Saņemiet OCTA, KASKO, kā arīvēl kādu polises veidu web vietā Manapolise.lv. Autovadītāji varēs vienkārši apsvērt 9 atškirīgus variantus un saņemt pašu piemērotāko variantu. Tāpat ManaPolise.lv pašlaik ir vienīgā kompānija valstī, kur var dabūt nodrošināto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu – polisi, kas darbojas tikai stundas ceturksni no polises noformēšanas.
Ar Mana Polise ir iespējams dabūt OCTA ļoti viegli, kā arī izdevīgi. Lai iegūtu izdevīgāko variantu, autovadītājiem nevajadzēs kontaktēties ar ļoti daudziem apdrošinātājiem. Kompānija ManaPolise.lv sniegs autovadītājiem izdevīgāko variantu no vairāku populārāko apdrošinātāju piedāvājuma. Apdrošināšanas polises tiek piedāvātas gan 1 automobilim, gan uzņēmuma auto parkam. Gadījumos, ja vajadzīgs iegādāties apdrošināšanu pāris auto, tiek piedāvātas speciālas cenas.
Būtiski, ka arī nopirkt apdrošināšanu ir patiešām vienkārši, turklāt apdrošināšanas noformēšana nepatērēs ilgu laika brīdi. Uzņēmums piedāvā pavisam trīs dažādus apdrošināšanas noformēšanas veidus. Šie varianti ir: *internetā; *ManaPolise.lv klientu apkalpošanas centrā; *WebMoney terminālī. Svarīgi arī – ManaPolise.lv ir pirmā vieta Latvijā, pie kā ir iegūstama nodrošinātā OCTA. Ar apdrošināšanas polises piedāvātajām iespējām polise sāks darboties tikai stundas ceturksni no polises iegādes.
Ar ManaPolise.lv auto īpašniekiem būs izdevība nopirkt arī KASKO. Lai to paveiktu jums vienīgi jāsniedz informācija par transporta līdzekli un personām, kas ar to brauc, un jāveic pieteikums polisei. Ja tas būs paveikts, manapolise.lv darbinieki jūs informēs par labākajiem variantiem attiecīgajā brīdī. ManaPolise.lv apdrošināšana sniegs iespēju ietaupīt gan jūsu enerģiju, kā arī pārējos resursus.
Ar ManaPolise.lv ikvienam būs pieejama ne vienīgi auto apdrošināšana, bet arī citi apdrošināšanas varianti. Ikvienam ir pieejami arī labi veselības, dzīvības un ceļojumu apdrošināšanas polišu risinājumi. Ar ManaPolise.lv sniegto risinājumu palīdzību jums būs iespēja justies pasargāts jebkurā brīdī, jāpiebilst, ka jums nebūs vajadzīgs pārmaksāt. Jāteic, ka ir iegūstama pat starptautiskā apdrošināšana veselībai, kas ir tiešām svarīga, lai jums neveidotos sarežģījumi atvaļinājumu laikā.

Leave a Comment.