Īrē krēslus banketam, kā arī citiem notikumiem pie Akurāts

banketu krēslu noma Izmantojot šo pakalpojumu, jūs vārēsiet būt drošs, ka vajadzīgais ķebļu skaits būs pieejams pareizajā laikā un vietā. Pasākuma rīkotājiem nebūs tik daudz uztraukumu, arī pasākuma sarīkošanas izdevumi būs mazāki. Pie uzņēmuma Akurāts izīrējami ne tikai banketu sēdekļi, bet arī pārējais banketu un viesību mēbeļu un aprīkojuma komplekts un tā piegāde un montāža.
Krēsli, kurus iespējams izīrēt pie kompānijas Akurāts, ir melni.  Sēdekļi ir tiešām ērti, jo ir taisīti no mīksta materiāla, krēslu karkass ir taisīts nometāla pelēkā krāsā. Pateicoties krēslu neuzkrītošajamun gaumīgajam izskatam, krēsli būs atbilstoši ikvienam banketam vai viesībām. Jums ir iespēja izīrēt arī speciālus sēdekļu pārvalkus, kuri sniegs iespēju radīt svinīgu noskaņu.
Pasākumu aprīkojuma īres un servisa uzņēmuma Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma:
•Noderēs, neatkarīgi no banketa vai svinību veida;
•Samazina organizēšanas izmaksas;
•Vieglāk sarīkot pasākumu.
Tā kā Akurāts piedāvātie krēsli ir patiešām vienkārša, bet gaumīga dizaina, krēsli lieliski izskatīsies dažādos telpu iekārtojumos – gan svinīgā, kā arī formālā atmosfērā. Interjera, kā arī sēdekļu saskaņošana noteikti nevaidos grūtības, jo tie piestāvēs jebkam. Īpašas noskaņas radīšanai jums ir iespēja lietot speciālus sēdekļu pārklājus, kurus piedāvā SIA Akurāts.
nozīmīgi, ka banketu krēslu noma palīdz samazināt pasākuma izmaksas. Krēslu īre paredz, ka jānorēķinās ir tikai par laika posmu, kad sēdekļi jums būs vajadzīgi. Krēslus nav jāiegādājas. Turklāt jums nevajag uztraukties, ko iesākt ar sēdekļiem, kad pasākums beidzies. Lai tos turētu, ir nepieciešamas telpas. Gadījumā, ja jūs neesat telpu īpašnieks – tās jānomā.
Akurāts piedāvātais serviss ir lielisks veids, ar kura palīdzību ietaupīt gan naudu, kā arī citus resursus. Pasākuma rīkotājiem nevajadzēs staigāt no viena uzņēmuma pie nākamā, lai sameklētu visu nepieciešamo, jo uzņēmums Akurāts piedāvā patiešām lielu mēbeļu un aprīkojuma izvēli – nojumes, krēslu pārklājus, sildītājus, kā arī dekorācijas. Tāpat jūsu komfortam uzņēmums Akurāts nodrošina pat aprīkojuma piegādi uz pasākuma rīkotājiem nepieciešamo adresi un salikšanu un izjaukšanu.

Leave a Comment.