TAD, KAD TRŪKST NAUDAS LĪDZEKĻI, SMS KREDĪTS IR LABĀKAIS VARIANTS!

Kredīts - smscredit.lvNeatliekamiem naudas tēriņiem var arī nepietikt ar ikmēneša algu. Piemēram, ja šajā mēnesī tuvinieku lokā ir vairāki jubilāri. Dāvana jubilāram, cienasts, aizkļūšana.. Tas viss paredz naudas līdzekļus, bet kā rīkoties, ja mēneša beigās pietrūkst? SMS kredīts – tas ir atrisinājums Tev! Pāris soļi pie reģistrācijas, un nesen parādījušās naudas raizes būs atrisinātas! SMScredit.lv sniedz draudzīgus un uzticamus nosacījumus gan jaunajiem, gan tagadējiem klientiem, kuriem aktuāli iegūt ātro kredītu ar īsziņas starpniecību.

Kāpēc neizmantot iespēju, kas likvidēs traucēkļus, interesējoties pēc īstermiņa kredīta tuviniekiem, radiniekiem?! Ja esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem un ar tīru kredītsaistību vēsturi, noformē SMS īstermiņa naudas aizdevumu internetā pie SMScredit.lv pāris minūšu laikā.

Tāpat kā saņemot ātro kredītu internetā, arī SMS naudas aizņēmuma saņemšanai ir vajadzīga personas reģistrācija tiešsaistē, atzīmējot prasīto informāciju: personas kods, mobilā telefona numurs, e-pasts. Pēc reģistrācijas interneta vietnē SMScredit.lv, pieteikt SMS kredītu ir dažu soļu jautājums. Tālāk atliek vien nosūtīt kredīta pieteikuma SMS uz numuru 157, pierakstot vajadzīgo aizdevuma summu EUR valūtā, periodu un paroli (kā piemēram, EUR 150 15 veiksme36).Kad būsi nosūtījis īsziņu SMScredit.lv darbinieki pārbaudīs SMS aizdevuma pieprasījumu un Tavu kredītsaistību vēsturi. Ja SMS kredīta pieteikums būs akceptēts, telefonā saņemsi apstiprinājuma SMS par aizdevuma akceptēšanu -“Kredīts ir piešķirts!”. Sekot līdzi kredīta pašreizējam statusam un maksājumiem var sava profilā SMScredit.lv mājaslapā.Tikai jaunajiem klientiem aizdevums ar SMS starpniecību internetā iespējoti bez maksas! Tas nozīmē – atdod precīzi tādu summu, kādu saņēmi aizdevumā. Pirmais SMS kredīts bez maksas bez komisijas maksas un procentu likmes.

SMScredit.lv ir vadošais īstermiņa naudas aizdevumu izsniedzējs Latvijā. Pats galvenais nodoms ir padarīt naudas plūsmas pakalpojumus ērti pieejamus tiešsaistē un pēc izdevības pilnīgot cilvēku ikdienas kvalitāti, nodrošinot papildu finansesikdienas nepieciešamības piepildīšanai un neparedzētu izdevumu segšanai. Par opciju noformēt SMS naudas aizdevumu internetā ir iespējams uzzināt portālā SMScredit.lv.