VAJADZĪGS LABS SPORTA KLUBS TEIKĀ?

Tādā gadījumā, ja esi apņēmies padarīt labāku savu pašreizējo formu, tad Tev noderēs profesionāls sporta klubs, kāds ir Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir sporta klubs Teikā, kurā tiks vadīti treniņi klientiem ar visādu sportisko formu, tāpat arī trenažieru zāle, tiem kleintiem, kuri vēlas sportot ar treneri vai viens.

TRENAŽIERU ZĀLE – PATĪKAMĀKAI SPORTOŠANAI

Sporta klubs Veselības Fabrika ir lielās un iedvesmojošās zālēs, kas iedvesmos kustēties katru apmeklētāju. Šis sporta klubs Teikā ir īpaši ērtā lokācijas vietā – vēsturiskajā VEF teritorijā. Veselības Fabrikas trenažieru zāle ir ne tik vien liela, bet tāpat arī ar jaunāko aprīkojumu, kas atļaus sportot drošā vidē. Tieši tāpat Veselības Fabrika rūpējas par to, lai trenažieru zāle vienmēr tiktu piepildīta ar sportošanai draudzīgu mūziku.

 

VESELĪBAS FABRIKĀ BŪS PIEEJAMS GAN MĒNEŠA, GAN REIŽU SPORTA KLUBA ABONEMENTS

Ja gribi nodarboties ar sportošanu regulāri, tad Tev būs nepieciešams sporta kluba abonaments – Veselības fabika piedāvā tādu nopirkt un pagarināt ērti. Tev būs pieejams gan izmēģinājuma sporta kluba abonaments četrām apmeklējumu reizēm, gan sporta kluba abonaments astoņām, 16 un 32. Bez tam, ja esi izdomājis, ka sporta klubs Teikā tiks jāapmeklē regulāri – tieši Tev ir piemērots mēneša sporta kluba abonaments. Mēģinot izvēlēties nodarbības, atceries, ka uz dažām no tām nepieciešams īpašs sporta kluba abonaments. Piedāvājumā arī BODYPUMP nodarbības.

 

SPORTA KLUBS ĒRTĀ LOKĀCIJĀ

Sporta klubs Teikā būs pietiekami tuvu ikvienam Daugavas labā krasta iedzīvotājam, pie tam sporta klubs Veselības Fabrika būs pa ceļam, ja mājās brauc Vidzemes šosejas virzienā. Ja Tu esi agrais sportotājs – sporta klubs Teikā ir vaļā jau agri rīta pusē. Veselības Fabrika rūpēsies, ka sportotājiem rīta pusē ir pieejama ne tik vien mūsdienīgā trenažieru zāle, bet rūpējas par to.

 

SPORTA KLUBS, KAS PATIKS JEBKURAM

Veselības Fabrika būs īstā spotošanas vieta, kurā iesākt trenēšanos vai arī pilnveidot esošo fizisko sagatavotību. Pieredzējuši treneri ļauj nodrošināt, ka sporta klubs Veselības Fabrika var sniegt īpaši plašu treniņu klāstu – Veselības Fabrika ir atbilstoša gan dāmām, kuras gribēs zemas intensitātes treniņu, gan vīriešiem, kam interesē kikbokss vai funkcionālais treniņš. Gadījumā, ja esi apņēmies vairāk uzzināt, kādus treniņus piedāvā sporta klubs – ieskaties interneta lapā www.vfabrika.lv!