ZINOŠĀKIE INSTRUKTORI, APMĀCĪBAS 95.KODS — AUTOSKOLĀ CREDO

95. kodsAutoskola Credo laika gaitā sevi apliecinājusi kā kvalitatīvu un uzticamu uzņēmumu, kurā ikkatram interesentam iespējams apgūt pielietot dažādu veidu braucamrīkus. Autoskola darbojas jau četrpadsmit gadu periodā, un šajā laikā Credo apmācības ir izmantojuši šādi uzņēmumi — Nacionālie bruņotie spēki, lidosta ”Rīga” , kā arī citi uzņēmumi un firmas, kā arī, protams, ļoti plašs skaits cilvēku, kas vēlējušies savā īpašumā saņemt auto vai moto vadītāja apliecību.

Credo piedāvā arī  apmācību 95. kods , kurš C un D kategorijas transporta līdzekļu šoferiem atļauj strādāt profesionāli. 95. kods var tikt iegūts diezgan vienkāršā ceļā — vajadzīgs vien iziet kursus, kas ilgst 35 stundas, turklāt nevajag kārtot kādus konkrētus pārbaudījumus, lai 95.kods būtu arī Jūsu apliecībā. Vadītāja apliecība, kur atrodams 95. kods, der 5 gadus. Ja domājat kārtot 95.kods apmācības, izvēlieties šo autoskolu!

Credo piedāvā gandrīz visu kategoriju teoriju un braukšanu, turklāt potenciālajiem motociklu vadītājiem saistoša būs A kategorija. Šajā autoskolā iespējams iegūt vadītāja tiesības, kas ļauj vadīt motociklus — A1 un A kategorija. Jums jāzina, — Credo saviem klientiem sniedz iespēju ar mācībām saistītās izmaksas maksāt vairākās daļās, pirmajā reizē iemaksājot vien  20 eiro, bet, on-line piesakoties ”A kategorija” vai ”A1 kategorija” kursiem , kā arī iemaksājot tikai 29 eiro kā 1. iemaksu, saņemsiet 10 procentu atlaidi teorijai!

Acīmredzami, ka autoskolas Rīgā ir bieža parādība — tās Rīgā atrodamas ik uz stūra, tādēļ dažkārt ir vienkārši apjukt to pakalpojumos. Taču nenoliedzami viens no labākajiem veidiem, kā izprast konkrētā uzņēmuma darba ētiku, ir — noskaidrojot klientu viedokli. 97 % Credo beidzēji tieši šo autoskolu ieteiktu izvēlēties nākošajiem autobraucējiem, kā arī, jāņem vērā — valsts teorijas eksāmens šajā autoskolā tiek kārtots augstā precizitātē — sekmības līmenis sniedzas līdz 88 %. Autoskolas Rīgā ir ik uz soļa, bet pastāv varbūtība, ka Credo, novērtējama kā augstvērtīgākā no tām!

Autoskola no saviem klientiem saņem vismazāko skaitu sūdzību, ja salīdzinām to ar citām autoskolām, kuras pakalpojumus patērē ne mazāk kā 200 cilvēki mēnesī. Savukārt, firmas mājaslapā Credo.lv interesentiem iespējams iepazīties ar klientu pozitīvajām atsauksmēm par attiecīgo autoskolu.

Gadījumā, ja vēlaties saņemt auto vai moto vadītāja apliecību, iziet 95.kods kursus, autoskola Credo noteikti neliks vilties!