Aizdevuma apjoms ir atkarīgs no ienākumu līmeņa

Mūsdienās laiks ir vērtība, un daudzi cilvēki dod priekšroku tiešsaistes pakalpojumiem – īsākam ceļam pie mērķa. Internetā var gan iepirkties un apmaksāt rēķinus, gan izmantot kreditēšanas pakalpojumus.

Ātrie kredīti ir pieejami no jebkuras vietas, kur vien ir interneta pieslēgums, turklāt aizdevums tiek pārskaitīts klienta bankas kontā jau pēc 15 minūtēm un pieteikšanās dienā. Lai pieteiktos interneta kredītam nav nepieciešami ne ķīla, ne galvojums, tā ka, ja situācija prasa tūlītēju risinājumu, ātrie kredīti var būt noderīgi.

Nebanku kredīts pieejams bez kavēšanas

Ikviens cilvēks var saskarties ar situāciju, kad steidzami nepieciešami papildu finanšu līdzekļi, un optimāls risinājums bieži ir īstermiņa kredīts. Banku kredīts ne vienmēr ir pieejams, jo banku aizdevumiem parasti piesakas, lai iegādātos dzīvokli vai auto, nevis lai apmaksātu ikdienas rēķinus. Savukārt ātrais kredīts var tikt izmantots, lai iegādātos vitāli nozīmīgas preces, apmaksātu rēķinu vai soda kvīti. Taču atcerieties, ka ātrais kredīts ir nepiemērots luksusa preču un dāvanu iegādei , kā arī nepārdomātiem tēriņiem. Uzzināt vairāk spiežot te!

Lai aizņemtos atbildīgi, nepieciešams objektīvi izvērtēt maksātspēju! Stabili ienākumi un pamatots aizdevuma iemesls – divi noteikumi, kas jāņem vērā, lai ātrais kredīts palīdzētu, nevis atnestu papildu sarežģījumus. Jebkurš ātrais kredīts nozīmē tēriņus jau nākamajā mēnesī vai nedēļā, tāpēc aizdevumam nevajadzētu pārsniegt 20-40% no mēneša ienākumiem: algas, stipendijas, pensijas u.c.. Aizdevējs var atteikt aizdevumu, ja klients pieprasa summu, ko nevarēs segt no norādītajiem ienākumiem laikus. Vienmēr objektīvi apdomājiet savu situāciju – ja bez papildu finanšu līdzekļiem situācija kļūs sliktāka, piemēram, būs jāmaksā liela soda nauda, ātrais kredīts ir vērā ņēmams variants.

Kādas prasības jāizpilda aizņēmējiem

Lai gan ātrie kredīti internetā ir pieejami pie dažādiem kredītdevējiem, visus piedāvājumus apvieno galvenās prasības – ātrie kredīti ir pieejami cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem un ar Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja statusu. Katrs kredītdevējs nosaka savas klientu vecuma robežas, taču lielākoties ātrie kredīti internetā tiek piešķirti cilvēkiem no 20 līdz 65 gadiem. Ļoti bieži kredīta piešķiršanas nosacījums ir pozitīva kredītvēsture, kas ir svarīga lielākai aizdēmēju daļai. Lai gan galvenās prasības ir līdzīgas vai pat vienādas, kredīti internetā atšķiras viens no otra detaļās. Ātrie kredīti internetā ir dažādi pēc pieejamās summas, komisijas maksas vai procentu apjoma, kā arī pēc atmaksas termiņa. Salīdziniet kredītlīguma detaļas, lai izvēlētos sev piemērotāko variantu. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!