AIZŅEMIES NO SMSCREDIT.LV UN SAŅEM PIRMO KREDĪTU BEZ MAKSAS!  

Naudas SMS kredīti internetāNepieciešams naudas aizdevums īstermiņā? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv sniegtos pakalpojumus! Šobrīd, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties tieši īstermiņa kredītus. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Naudas sms kredīti internetā paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai. Lai saņemtu īstermiņa kredītu nav vajadzīgs ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīla Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu.

Kredīts no SMSCredit.lv ir tiešām ātri noformējams, turklāt, internetā. Ja Tev šis būs pirmais ātrais kredīts no SMSCredit.lv, tad Tev jāzina, ka vispirms Tev jāreģistrējas mājas lapā, lai reģistrētos, Tev ir jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts. Veiksmīgas reģistrācijas gadījumā, Tev būs jāapstiprina savs profils un atliks vien pieteikties aizdevumam! Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Kredīts bez maksas nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies – ne par centu vairāk!

Aizņemoties atkārtoti, SMSCredit.lv sniedz arī dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju aizņemties ar SMS palīdzību. Izvēloties SMS kredītu, jānosūta tikai īsziņa un jau pāris minūšu laikā pieprasītā naudas summa tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu. Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā. Sūtot īsziņu, Tev ekrāna lodziņā jāsastāda šāda kombinācija: EUR summa termiņš parole, lai vienkāršāk saprast, apskati īsziņas paraugu: EUR 200 30 pipars007.

Gadījumā, ja nespēj kredītu atmaksāt iepriekš noteiktajā termiņā, SMScredit.lv Tev dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Bez tam, visas pagarināšanas maksas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv speciālistiem. Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā. Atceries, ka saziņa ar SMSCredit.lv notiek tikai darba laikā, kas ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Uzzini vairāk- https://www.smscredit.lv/