AIZŅEMIES NO VIVUS.LV UN 90 DIENAS NEMAKSĀ NEKO!

ātrie aizdevumi vivusSteidzami nepieciešami finansiālie līdzekļi, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labākais risinājums šādās situācijās ir naudas kredīti internetā. Vivus.lv piedāvā saņemt kredītu līdz tūkstots piecsimt eiro ar atmaksas temiņu līdz 24 mēnešiem. Tu vienā mirklī vari apskatīt visus pieejamos piedāvājumus un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu un kredīta izsniedzēju. Ja naudas kredītu vēlies aizņemties tieši no Vivus.lv, tad Tev atliek vien ieskatīties mājas lapā, izvēlēties vajadzīgo summu un atmaksas termiņu un izveidot savu lietotāja profilu. Aizņemties naudu internetā ir tiešām vienkārši, jo Tev nav jāieplāno laiks, lai dotos uz banku, un nav jāgaida rindā..

Ātrie aizdevumi ir viegli saņemami, tomēr, vispirms, Tev ir jāizvērtē, vai piedāvātā procentu likme un komisijas maksa Tevi apmierina. Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Izvēloties vēlamo naudas aizdevuma  summu, Vivus.lv mājas lapā jau varēsi apskatīt mēneša maksājumus, un izvēlēties to atmaksas termiņu, kurā kredītu Tu varēsi atmaksāt visērtāk. Taču svarīgi atcerēties, ka pirms naudas aizdevuma rūpīgi jāizvērtē iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Un visbeidzot, treškārt, Tev atliek tikai pārskaitīt vienu centu no sava bankas konta un Vivus.lv bankas kontu. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā. Tāpat, neaizņemies ātro kredītu, lai atmāksātu kādas citas pārādsaistības Ievērojot un sekojot līdzi šiem ieteikumiem, gan aizņemties, gan atmaksāt būs vienkārši un tas neradīs nekādu sarežģījumus.

Ja aizņemies pirmo reizi, Vivus.lv piedāvā īpašu piedāvājumu jaunajiem klientiem – 90 dienas nemaksā neko! Tā ir iespēja pieteikt kredītu un saņemt to 10 minūšu laikā, taču aizdevuma maksājumus atlikt par 90 dienām, un tikai pēc šī termiņa sākt pastāvīgos maksājumus. Šis piedāvājums attiecināms uz tiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi, taču, izvēloties atlikto maksājumu, jāievēro nosacījums, ka kredīta atmaksas termiņš nedrīkst būt īsāks par 3 mēnešiem. Taču, ja aizdevumu vēlies saņemt uz piedāvājuma minimālo termiņu 90 dienām, tad, atmaksas dienā Tev būs jāsamaksā gan pamatsumma, gan procenti par kredīta lietošanu – 90 dienas. Ja kredītu vēlies atmaksāt ātrāk, piemēram, pēc 45 dienām, jāatmaksā būs visa kredītā piešķirtā pamatsumma, savukārt procentu maksājums tiks aprēķināts par 45 dienām. Tas nozīmē, ka īsāks lietošanas periods nozīmē mazākus procentu maksājumus.

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Tu vari zvanīt pa tālruni 67 439 777, rakstīt e – pastu uz info@vivus.lv vai izmantot čata iespēju un tiešsaistē sazināties ar klientu apklpošanas centru.