Mājai, dārzam un plašai teritorijai akmens un koka sētas risinājums!

mājai un dārzam sētas risinājums tvora.lvJa gribi ierobežot savu privātmāju un tai piegulošo teritoriju, ierobežo to ar labas kvalitātes sētu.  Sētas tiek izgatavotas precīzi pēc klienta pasūtījuma, jo tie ir ļoti lielā krāsu sortimentā un pēc izmēra pielāgojami pasūtītāja vēlmēm.

Lielu teritoriju norobežošanai biežāk izvēlas klasiskās koka sētas. Koka žogu pielāgošanā var izlemt: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-horizontālu vai vertikālus fasādes koksnes dēļu risinājuma posmus. Kvalitatīvi apstrādāti skuju koku dēļi garantēs materiāla izturību pret saules, lietus, mitruma nelabvēlīgo ietekmi, ilgi noturēs jauna žoga izskatu un ilgi kalpos.

Ja ir vēlme pēc masīva žoga, tad efektīgākais risinājums būs ziemeļnieciskā stilā – Gabioni akmens žogs. To montēšanā lieto mkonstrukcijas no metāla, kas tiek piepildītas ar akmeņiem. Tādi sētas risinājumi pieejami vairākos izmēros un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, sētas dekoratīvi elementi, kā arī vasarnīcas dārzā atpūtas zonas vietā.

Cinkotas žogu konstrukcijas

Žoga būvniecībā var īstenot arī moduļu un bloksistēmu. Šādam risinājumam ir divas opcijas: iežogojuma un plātņu variants. Moduļu sistēmas sētas izgatavo no Aluzinic alumīnija/cinka/kremnija sakausējuma dēļiem, kas nodrošina konstrukcijas ilgtermiņa kalpošanu un izturību. Pateicoties alumīnija un skābekļa savstarpējās mijiedarbības gaitā radušos pārklājumam, tā žogam nodrošina būvniecības materiāla pretkorozijas īpašības. Bloku sētas celtniecībā tiek lietoti granīta piedevas, dabiskā griezuma būvniecības – SU un TO – bloku sistēmas..

  • TO bloku sistēmas sētas ir ļoti labs ornamentāls elements dažādu ēku, būvju fasāžu būvniecībā. Bloku dabīgais akmens šķēlums ļauj sasniegt estētiskumu katrā blokā.
  • SU bloku sistēmas žogi ir ērti uzstādāmi un sastiprināmi bez celtniecības masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.

Spied ŠEIT, lai apskatītos visus akmens un koka sētu piedāvājumus!

tvora.lv žogi, sētas, dzīvžogi

Leave a Comment.