AKURĀTS PIEDĀVĀ G ĀZES SILDĪTĀJUS PASĀKUMAM ĀRPUS TELPĀM

Plāno saviesīgu pasākumu un tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums? Tādā gadījumā vērts ieskatīties pasākumu aprīkojuma nomas piedāvājumā- Akurats.lv.

Viens no pārdomātajiem Akurats.lv sortimentā esošajiem piedāvājumiem- sildlampas- būs ērts risinājums, ja pasākums paredzēts ārpus telpām. Tā efektīvi silda tuvāko apkārtni, tā sniedzot komfortablu atmosfēru . Šāda veida sildītāji ir ne tikai efektīvi, bet arī ar ilgu darbības laiku- darbojoties maksimālajā režīmā, tie sildīs desmit stundas. Lai gāzes sildītāji maksimāli efektīvi un droši darbotos, būtiski ievērot visus to lietošanas nosacījumus.

Padarīt svētkus īpašus jebkurā laikā palīdzēs Akurāts piedāvātie sildītāji. Sildītāji lieliski iederēsies pasākumos ārpus telpām, jo nodrošinās omulīgu gaisotni vismaz 10 stundu garumā.

LIELISKS RISNĀJUMS IKVIENAM PASĀKUMAM- AKURĀTS PIEDĀVĀTĀ SALIEKAMĀ SKATUVE

Lai pasākums ārpus telpām izdotos lielisks, būtisks jautājums būs arī nojumes īre. Šis Akurats.lv piedāvājums dos iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam piemērotu nojumi vai telti – tieši uz pasākuma laiku.

Telts noma ir ērts risinājums gan lielos, gan mazākos svētkos – piemēram, gadatirgos vai privātās ballītēs. Klientu ērtībām tiek piedāvāts arī cits pasākumu aprīkojums- piemēram, galdi un soli, kā arī jau pieminētās sildlampas – viss nepieciešamais, lai pasākums būtu izdevies. Telts īre pie Akurāts – parocīgs variants, ja telts vajadzīga tikai uz pasākuma laiku, jo ļaus ietaupīt ar telts iegādi un uzglabāšanu saistītās izmaksas.

Pasākumam nepieciešama arī skatuve? Ieskaties SIA Akurāts piedāvājumā! Tur noteikti atradīsi gaumīgu skatuvi, kuru varēsi pielāgot savām vajadzībām. Uzņēmuma Akurāts sortimentā esošās skatuves ir saliekamas un izvietojamas vajadzīgajā formā.

BANKETU APRĪKOJUMA NOMA PIE AKURĀTS

Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi.

Ja paredzēts rīkot mazlietneformālāku pasākumu, lielisks risinājums būs bāra krēsli. Ja tie vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, piemērots variants būs bāra krēslu noma. Akurāts sortimentā esošie bāra krēsli ir ar apaļu virsmu, melnā krāsā.

Padari svētkus īpašus ar Akurāts pasākumu aprīkojuma nomu.