Apdrošināšana – kāpēc to izvēlēties?

Dzīve ir pārsteigumu pilna – daži no tiem ir prieka pilni, citi – nes līdz pārbaudījumus. No tā nevar izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no vienkāršākajiem variantiem, kā to izdarīt – izvēlēties atbilstošu apdrošināšanu.
Ielūkojoties apdrošināšanas kompāniju klāstā, jāsecina, ka izvēle ir patiešām ievērojama – daudzveidīgs ir arī apdrošināšanas polišu piedāvājums. Šoreiz aplūkosim divas iespējas un uzzināsim, ko paredz dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādās situācijās tās var palīdzēt.

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ tā var noderēt?

Dzīvības apdrošināšana parasti tiek noformēta ar mērķi parūpēties par finansiālu nodrošinājumu arī tad, kad kāds notikums visu apgāž kājām gaisā.
Dzīvības apdrošināšana garantē ģimenei finansiālu aizsardzību tad, kad tā visvairāk nepieciešama – apgādnieka zaudējuma gadījumā. Dzīvības apdrošināšana pamatprincips – veicot nelielas, regulāras iemaksas, var gādāt par savu finansiālo aizsardzību.
Latvijā šis apdrošināšanas veids tiek piedāvāts salīdzinoši īsu laiku, un to nodrošina gan komercbankas, gan apdrošināšanas sabiedrības.

Vairāk informācijas- https://www.iizi.lv/dzivibas-apdrosinasana

Kādas iespējas nodrošina ceļojumu apdrošināšana?

Ja vēlies no sirds izbaudīt pelnītu atpūtu vai bez lieka uztraukuma nodoties lietišķiem jautājumiem biznesa braucienu laikā, atceries parūpēties par aizsardzību pret dažādām nebūšanām, kas var atgadīties! Ceļojumu apdrošināšana sniedz drošības garantiju un pasargā no neparedzētiem tēriņiem nepatīkamu pārsteigumu gadījumā.
Ja interesē ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas sameklēsi tiešsaistē – pieejami gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi ieteikumi, kas noteikti palīdzēs pieņemt izdevīgāko lēmumu. Ikviena apdrošināšanas polise ietver vairākus riska segumus, tādēļ to viegli pielāgot tieši konkrētajai vajadzībai. Piemēram, ja ceļojumā plāno doties ar lidmašīnu, ieteicams polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Sevišķi aktuāli tas var būt, ja ceļojuma galamērķis ir ārpus Eiropas Savienības.
Liela nozīme ir ne vien apdrošināšanas polises nosacījumiem, bet arī kompānijai, kur tā iegādāta. Noskaidro, ka tā ir labi zināma, atzīti un uzticama – tādā veidā varēsi būt pārliecināts, ka iegūsi profesionālu apkalpošanu, ātru atlīdzības pieteikuma izskatīšanu un drošu pakalpojuma iegādi. Dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai citi risinājumi Tavai drošībai – izvēlies piemērotāko un pērc to internetā!