Apdrošināšanas polise drošākai nākotnei

Dzīve ir pārsteigumu pilna – daži no tiem ir prieka pilni, citi – nozīmē pārbaudījumus. No tā nevar izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no vienkāršākajiem variantiem, kā to izdarīt – izvēlēties piemērotu apdrošināšanu.
Ielūkojoties apdrošināšanas kompāniju klāstā, jāsecina, ka izvēle ir patiešām liela – klientu izvēlei dažādas apdrošināšanas polises un īpaši piedāvājumi. Šoreiz apskatīsim 2 variantus un uzzināsim, ko paredz dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādās situācijās tās var noderēt.

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ to izvēlēties?

Dzīvības apdrošināšana parasti tiek noformēta ar mērķi parūpēties par finansiālu nodrošinājumu arī tad, kad dzīve visu apgriež kājām gaisā.
Dzīvības apdrošināšana garantē ģimenei finansiālu aizsardzību tad, kad tā visvairāk vajadzīga – apgādnieka zaudējuma gadījumā. Dzīvības apdrošināšana darbojas tā, ka – veicot regulāras iemaksas, iespējams parūpēties par savu finansiālo aizsardzību.
Izvēloties piemērotāko polisi, jāņem vērā, ka katrai apdrošināšanas kompānijai ir savi nosacījumi. Pirms pieņem galējo lēmumu, iepazīsties ar aktuālo informāciju.

Kādas iespējas sniedz ceļojumu apdrošināšana?

Lai cik rūpīgi plānots būtu ceļojums, tajā var atgadīties daudz kas neplānots – atcelts lidmašīnas reiss, nozaudēta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir tikai daži no iespējamiem riskiem. Lai nesabojātu prieku par ceļojumu, noderīga var būt ceļojumu apdrošināšana.

Uzzini vairāk- https://www.iizi.lv/celojumu-apdrosinasana

Ja interesē ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas atradīsi tiešsaistē – pieejami gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi padomi, kas katrā ziņā palīdzēs izdarīt labāko izvēli. Katra apdrošināšanas polise ietver vairākus riska segumus, tāpēc to vienkārši pielāgot tieši konkrētajai ceļošanas reizei. Piemēram, ja ceļojumā plāno doties ar lidmašīnu, ieteicams polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Īpaši būtiski tas var būt, ceļojot ārpus Eiropas Savienības.
Liela nozīme ir ne tikai apdrošināšanas polises nosacījumiem, bet arī apdrošināšanas kompānijai, kur tā noformēta. Noskaidro, ka tā ir pietiekami zināma, pozitīvi vērtēta un uzticama – tādā veidā varēsi būt drošs, ka iegūsi profesionālu apkalpošanu, ātru atlīdzības pieteikuma izskatīšanu un drošu pakalpojuma iegādi. Dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai citi varianti Tavai drošībai – izvēlies piemērotāko un pērc to internetā!