Apgūt CSDD teoriju pie Credo bez pūlēm var ikviens

csdd teorijaKĀ APGŪT CSDD TEORIJU? IZVĒLIES AUTOSKOLU CREDO!

Autoskola Credo ir zināma un pieprasīta autoskola, kurā labprāt mācās dažādu vecumu kursanti. Credo darbojas jau vairāk kā 14 gadus, un lieliski sevi pierādījusi kā uzticamu autoskolu, kas tiecas būt par tirgus līderi. Ja vēlies apgūt CSDD teoriju, tad zini, ka Credo ir laba izvēle!

 

APMĀCĪBAS VAIRĀKĀS KATEGORIJĀS

Autoskola Credo piedāvā iespēju mācīties un apgūt 10 dažādas kategorijas –  A, A1, B, BE, C, C1, CE, D, D1 un profesionālo 95. kodu. Kas attiecas uz Credo autoskolu, noteikti jāpiemin arī daži statistikas skaitļi. 97% skolas absolventu noteikti ieteiks Credo autoskolu arī draugiem un paziņām, un iespējams, tieši tādēļ, autoskola Credo saņem vismazāk pamatotu sūdzību no kursantiem, salīdzinot ar citām autoskolām, kuras apmāca vismaz 200 kursantus mēnesī.

Kā jau minēts, Credo autoskola piedāvā vairāku kategoriju autovadītāju apmācības, piemēram, C kategorijas apmācībās ietilpst teorētiskā apmācība, reģistrācija autoskolā, dokumentu noformēšana, praktiskās braukšanas organizēšana, autoskolas eksāmens un mācību materiāli (95.kods).Autoskolas apmācības beigās katrs autoskolas kursants kļūst par autokluba “SOS” biedru.

 

KĀ APGŪT CSDD TEORIJU?

Pavisam vienkārši! Credo mājaslapā pieejams tests, kur vari pārbaudīt savas zināšanas, tāpēc apgūt CSDD teoriju nesagādās problēmas. Izpildi un uzzini, kuras tēmas Tev jāpamācās vairāk, bet kuras zini perfekti. Apgūt CSDD teoriju Tev palīdzēs arī atsaucīgie un zinošie autoskolas Credo pasniedzēji.

 

PAPILDUS APMĀCĪBAS TAVAI DROŠĪBAI

Šobrīd Credo autoskola piedāvā saviem topošajiem klientiem saņemt 10 % atlaidi mācībām, piesakoties apmācībām on-line. Saņemot atlaidi, tā tiks piemērota jebkurai teorētiskajai apmācībai. Tu varēsi izvēlēties nepieciešamos  apmācības laikus, tuvāko apmācības vietu, vēlamo kategoriju, kā arī izvēlēties labako cenu piedāvājumu! Tev atilks tikai veikt maksājumu un brīdī, kad tiks saņemta maksa par apmācībām, Tu tiksi ieksaitīts vēlamajā apmācības grupā. Par mācību sākumu ar Tevi sazināsies Credo autoskolas darbinieki! Ja Tu esi izlēmis, ka vēlies mācīties tieši Credo autoskolā, tad ,lai sazinātos ar Credo autoskolu, zvani pa tālruni 67 220 800 vai raksti uz credo@credo.lv! Sazinoties ar autoskolu, Tu vari būt drošs, ka Tevi apkalpos laipni un zinoši darbinieki, kas palīdzēs ar formalitātēm un sniegs atbildes uz Taviem jautājumiem! Credo – mūsu kvalitāte, Jūsu drošība!