Ar Akurāts nojumes nomu noorganizēt pasākumu ir vienkāršāk

nojumes nomaJa jums vajadzīga vieta viesību noorganizēšanai vai neliela pagaidu telpa mantu uzglabāšanai, jums noderēs uzņēmuma Akurāts sniegtais pakalpojums telts noma. Telts noma ir piemērota dažādiem pasākumiem, piemēram, gadatirgiem, festivāliem, pilsētas svētkiem un citiem. Pat tad, ja jums nepieciešama cita pasākumu aprīkojuma, piemēram, skatuvju, dekorāciju un citu īre, Akurāts ir labākais piedāvājums.

Kompānijas Akurāts nodrošinātā telts noma dod iespēju noteiktu laika sprīdi izmantot nojumi. Ar nojumes nomu jums nav jāpērk telts un jādomā, kur nojumi uzglabāt. Par laiku, kad nojume jums nav vajadzīga, jums nav ne jāmaksā, ne jāuztraucas. Telts īri daudz ērtāki padara tas, ka SIA Akurāts nodrošina arī tās transportēšanu uz izvēlēto vietu, kā arī montāžu.

Telts noma ir piemērota šādiem gadījumiem:

●             Ja plānots pasākums ārpus telpām;

●             Visas telpas pasākumiem jau ir rezervētas;

●             Nepieciešama telpa mantu glabāšanai uz diezgan neilgu laiku.

Akurāts izīrētās teltis tiešām labi noderēs jebkādos klimatiskajos apstākļos. Viens no telšu biežākajiem lietošanas veidiem ir dažādi āra pasākumi, piemēram, festivāli, pilsētas svētki un citi, kur kur vajadzīgs pasargāt to dalībniekus no sliktiem laika apstākļiem. Jāpiebilst, ka SIA Akurāts piedāvātās teltis ir iespējams lietot ne vien siltajās sezonās – kompānija piedāvā gan telts nomu, gan to siltināšanu, kā arī sildītāju īri. Teltis nereti lieto arī kā pagaidu noliktavu.

Atbilstošu nojumi ar uzņēmumu Akurāts ir iespējams atrast, neatkarīgi no jūsu vajadzībām. Uzņēmums izīrē gan tiešām nelielas nojumes, gan tādas, kuru izmērs sasniedz 0,15 hektārus. Pie Akurāts var izīrēt vairāk nekā 10 dažādu lielumu un formu teltis.

Lai pasākuma noorganizēšana būtu tik tiešām ērta, Akurāts piedāvā ne vien telšu, bet arī pārējā aprīkojuma īri.Tāpat tiek piedāvāta arī aprīkojuma piegāde un montāža. SIA Akurāts piedāvā iznomāt gan teltis, gan grīdas, banketa un bāra krēslus, stāvgaldus un parastos galdus, kā arī citu aprīkojumu.