ARTĒZISKO AKU URBŠANA, APSILDES SISTĒMAS MONTĀŽA- UDENSJUMS.LV 

PASTĀVĪGĀS ŪDENS PIEGĀDES SISTĒMASŪdens pieveduma tīkla instalācija diezgan komplicēts pasākums. Tādēļ ir jāizvēlas profesionāļi, kuri ir zinoši un ar lielu pieredzi šajā nišā. Kompānijas SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki ir specializējušies konkrēti ūdens apgādes struktūras izveidē, piedāvātais serviss un iegūtais gala rezultāts ir kvalitatīvs un ar ilgu ekspluatācijas periodu. Tāpēc, ja tavos plānos ietilpst ūdens autonomās piegādes sistēmas ierīkošana, vērsies pie Udensjums.lv speciālistiem, kas pārbaudīs gan lokācijas zemes kārtas sastāvu, gan piemērotāko risinājumu. Uzņēmuma SIA “Groud Water” kompetences pārraudzībā ir arī siltumsūkņu ierīkošana un mini ekskavatora pakalpojumi.

Udensjums.lv veic arī siltumsūkņu ierīkošanu, kas ir būtisks jautājums dzīvesvietā, kurā paredzi ierīkot ģeotermisko apkuri. Vispirms būs vajadzīga ģeotermālās zondes stateniskās uzstādīšanas darbi, kas ir pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas ierīkošanai. Caur uzstādīto zondi siltums no apakšzemes enerģijas avota virzīsies uz siltuma sūkni, kas tālākajā procesā nodrošinās apsildes sistēmas darbību. ja vajadzīgi zemes rakšanas darbi, noformē mini ekskavatora servisu Udensjums.lv. To lielais pluss ir iespēja strādāt arī mazās teritorijās, kurās lielāka rakšanas tehnika nevar brīvi izgrozīties.

Udensjums.lv speciālisti realizē arī artēzisko aku urbšanu. Atkarībā no no zemes slāņa, grunts sastāva un dziļurbuma dziļuma, eksperti to uzstādīs aptuveni 10 dienu laikā ierīkos artēzisko aku. Ja grunts sastāvā ir palielināts kaļķa un dzelzs daudzums, var uzstādīt ūdens filtrēšanas sistēmas. Artēzisko aku ierīkošana ir pamatiežos, tas ir pasargāts gan no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, gan ir arī kvalitatīvāks un arī tīrāks. Ūdens autonomās piegādes sistēmas komplekss dziļurbumos ir ar pastāvīgām ūdens rezervēm.

Ja tuvākajā laikā nepieciešama siltumsūkņu uzstādīšana, dziļurbumu ierīkošana vai ūdens autonomās sistēmas izveides risinājums, saņem konsultācijas pie ekspertiem no Udensjums.lv. .