A’TELPA– VIETA, KUR PAR TEVI PARŪPĒSIES SPECIĀLISTI!

manaslecas.lv 16Vēlies nopirkt brilles lasīšanai? Vēlies kontaktlēcas, kas pārvērtīs acu krāsu? Ne tikai brilles un kontaktlēcas, bet arī kopšanas un tīrīšanas līdzekļus iespējams atrast Manaslecas.lv mājas lapā Manaslecas.lv ir vieta, kur gan Tu, gan ikviens Tavs draugs vai vienkārši lapas apmeklētājs varēs apskatīt un piemeklēt visu sev nepieciešamo, gan kontaktlēcas, gan dažādus to tīrīšanas līdzekļus. Tāpat, uzņēmuma mājas lapā atradīsi kontaktlēcas, kas veidotas lietošanai vienai dienai un pat tādas, ko izmantot varēsi sešus mēnešus. Tā kā piemērotas brilles bez palīga neatrast, Manaslecas.lv sniedz arī optometrista konsultācijas. Tu vari neuztraukties par to, kurā redzes pārbaudes salonā veikt redzes pārbaudi, jo Manaslecas.lv piedāvā iespēju veikt izmeklējumus tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tā ir Manaslecas.lv A’telpa. Tā ir vieta, kur Tu varēsi atpūsties, kamēr Manaslecas.lv speciālisti parūpēsies par Tavām acīm un redzi. Manaslecas.lv zinošie speciālisti – optometristi, darīs visu iespējamo, lai Tev palīdzētu atrast un izvēlēties pareizās brilles vai kontaktlēcas. Ja Tu meklē brilles gan sievietei, gan vīrietim, tad Manaslecas.lv ir īstā vieta, kur tās meklēt. Lasāmbrilles sievietēm pieejamas ar izsmalcinātu un sievišķīgu dizainu. Tāpat, piedāvājumā atradīsi arī mūsdienīgas lasāmbrilles ar varavīksnes spīdumu lēcām, kas dod saulesbriļļu efektu. Ar šīm lasāmbrillēm grūtības nesagādās pat lasīšana saulē. Vīriešiem pieejamas klasiskas un elegantas brilles ar dūmakainas nokrāsas stikliņiem, kas atvieglo lasīšanu saules gaismā. Tāpat, atradīsi arī klasiskas brilles ar melnām, metāla kājiņām. Bet tiem, kuri grib pasūtīt brilles kā modernu akcentu, Manaslecas.lv piedāvā arī dažādas modernas lasāmbrilles ar izteiksmīgu rāmi un dizainētām kājiņām, piemēram, ar leoparda rakstu.

Manaslēcas.lv (https://www.manaslecas.lv) pieejamas dažādas kontaktlēcas, Tev jāzina,ka tām visām kopīgs ir viens – tīrīšanas līdzekļi. Iegādājoties kontaktlēcas, noteikti ir jāiegādājas arī to kopšanas līdzeklis. Galvenokārt, tīrīšanas šķidrumi veic kontaktlēcu attīrīšanas un dezinfekcijas funkciju. Savukārt, tīrīšanas līdzeklī esošās vielas kā hialuronāta hidroksīds, nodrošina gan tādu svarīgu funkciju kā acs mitrināšanu, gan aizsargā radzeni. Ja esi jau iegādājies kontaktlēcas, taču īsti nezini kuru kopšanas līdzekli iegādāties, sazinies ar Manaslecas.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Jau esi pamanījis, ka Manaslecas.lv atrast vari gan brilles, gan pilienus acīm, taču piedāvājumā atradīsi arī skropstu tušas. Ūdens noturīgas, ogļu melnas krāsas, apjomu un garumu piešķirošas. Tādas ir Manaslecas.lv esošās skropstu tušas no firmas GOSH. Ja vēlies būt pārliecināta par to, ko pērc, tad šeit īsumā par ražotāju GOSH. GOSH ir kosmētikas uzņēmums, kas dibināts Dānijā. Uzņēmuma misija ir ienest skaistumu pie saviem klientiem. GOSH ražo augstas kvalitātes produktus, ko var nopirkt septiņdesmit piecās pasaules valstīs, tostarp arī pie mums – Manaslecas.lv.

Ja Manaslecas.lv interneta veikalā jau esi atradis sev piemērotākās brilles vai kontaktlēcas, vari ienākt ciemos Manaslecas.lv A’telpā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur vari gan apskatīt brilles, gan piemērīt tās, gan arī iegādāties. Savukārt, ja izlem pasūtīt brilles internetā jau šodien, saņemt tās varēsi vienas dienas laikā.Ja esi pārliecināts par savu izvēli un izlem pasūtīt savu pirkumu jau šodien, tad preces Tu varēsi saņemt jau nākamajā dienā! Turklāt, gan brilles, gan kontaktlēcas vienmēr ir Tev blakus, Manaslecas.lv noliktavā Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev! Ja esi iegādājies brilles, Tev nav jāuztraucas par to saņemšaņu, jo Manaslecas.lv par to ir padomājušas. Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Pirkumam virs 40 eiro varēsi saņemt preces bez maksas Latvijas Pasta nodaļās vai pasta stacijās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Taču, ja Tev brilles vai kontaktlēcas būs nepieciešams piegādāt ārpus Latvijas, par piegādi uz Tevis izvēlēto vietu būs jāpiemaksā 7 eiro. Bet, ja noformētais pasūtījums būs virs 70 eiro, arī ārpus Latvijas piegāde būs bez maksas Manaslecas.lv Tev vienmēr būs pa ceļam, lai arī kurā pasaules malā Tu būtu Ja izvēloties brilles online Tev rodas neskaidrības, sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem pa tālruni 202 11 202.