Ātrais aizdevums var kļūt par labu risinājumu grūtā brīdī.

ondo

Kur dabūt finanses neplānotiem tēriņiem

Veiksmīgas finanšu pārvaldes pamatā ir budžeta plānošana. Tomēr ir arī tādi izdevumi, kurus nekādi nevar ieplānot. Ja lieku līdzekļu neparedzētu izdevumu segšanai nav, atliek vēl viens risinājums – aizdevums. Nereti aizdevums tiek lūgts ģimenes locekļiem vai draugiem, taču tas ne vienmēr vainagojas ar panākumiem, sevišķi – ja vajadzīgs lielāks aizdevums. Šobrīd ļoti populāri ir ātrie kredīti. Naudas aizdevums internetā ir salīdzinoši vienkārši noformējams.

Ātrie kredīti beidzamo gadu laikā kļuvuši daudzu novērtēti. Un ne velti – ātrie kredīti ir noformējami salīdzinoši īsā laikā, bez ķīlas un galvojuma.

Ātrais aizdevums var kļūt par labu risinājumu, taču, lai tas būtu arī pēc iespējas izdevīgāks, svarīgi izvēlēties piemērotāko variantu. Izdarot izvēli, pievērs uzmanību tādiem kritērijiem kā – maksimālā summa, atmaksas termiņš, vecuma ierobežojums un, protams, procentu likme. Tieši beidzamais faktors visprecīzāk ļaus uzzināt, cik kredītdevējam draudzīgs ir konkrētais ātrais aizdevums.

Kā neapjukt daudzveidīgajā kredītu sortimentā?

Aizdevuma apmērs

Pirmkārt, jānoskaidro, cik liels naudas aizdevums nepieciešams. Kādam varbūt pietiks ar salīdzinoši mazu summu, kādam – nepieciešamība būs lielāka. Ātrie kredīti spēj apmierināt visas ieceres.

Kāda ir aizdevuma procentu likme

Ikviens vēlas aizņemties pēc iespējas izdevīgāk, tāpēc jāpievērš uzmanība arī kredīta procentu likmei. Tā ļauj uzzināt, cik nāksies pārmaksāt. Ņemot vērā lielo konkurenci šobrīd, ātrie kredīti bieži tiek piedāvāti bez pievienotas procentu maksas. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatdod tikai kredīta pamatsumma. Jāatzīmē, ka tas attiecināms tikai uz aizdevēju jaunajiem klientiem. Aizņemoties atkārtoti, naudas aizdevums internetā būs jau ar procentiem. Vēl kāda būtiska nianse – ar 100% atlaidi komisijas maksai tiek piedāvāti tikai īstermiņa naudas aizdevumi – ar noteikumu, ka tie tiek atmaksāti līdz noteiktā termiņa beigām.

No cik gadiem var saņemt aizdevumu

Vērā ņemams fakts ir arī vecuma ierobežojums. Vecums, no kura visbiežāk ātrais aizdevums tiek izsniegts, ir 20 gadi. Bet ir arī aizdevēji, kuru piedāvājumā naudas aizdevums internetā arī no 18, 19 vai 21 gada vecuma.

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs uzmanību pievērš tādiem kritērijiem kā kredītvēsture un ienākumu līmenis. Lai ātrais aizdevums tiktu veiksmīgi piešķirts, kredītvēsturei jābūt pozitīvai, bet ienākumiem – pietiekamiem, lai varētu atmaksāt aizdevumu.

Atbildīgas aizņemšanās principi

Taču jāņem arī vērā, ka naudas aizdevumi ir atbildība, tādēļ tos būtiski noformējot atbildīgi, pirms tam izvērtējot visus iespējamos riskus.

Pirms kredīta noformēšanas svarīgi izvērtēt tā nepieciešamību. Ja naudas aizdevums internetā patiešām vajadzīgs, pārliecinies, ka varēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā. Ņem vērā, ka īstermiņa naudas aizdevums internetā būs jāatmaksā jau pēc 30 dienām, savukārt, ja nepieciešams patēriņa kredīts, to varēsi atdot ilgākā laika posmā, veicot ikmēneša maksājumus.

Naudas aizdevumi var palīdzēt dažādos brīžos, jo pieejami pat tad, kad nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk. Taču naudas aizdevumi paredzēti tikai neplānotu izdevumu segšanai. Lai ātrais aizdevums nesagādātu problēmas, aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju.