Ātrais kredīts Latvijā, tāpat kā ikviens cits pakalpojums, kas saistīts ar finansēm, pieprasa īpašu atbildību

vivus ātrais kredīs

SMS kredīti jāizvēlas atbilstoši saviem ienākumiem

Ātrais kredīts tiek promotēts kā vienkāršs pakalpojums, taču tā nebūt nav, un, lai izprastu kredīta darbības kārtību, ņem vērā informāciju, kas pieejama šajā rakstā.

Ātrais kredīts nav domāts katrai situācijai

Ātrais kredīts ir visnotaļ populārs pakalpojums, bet jāsaprot, ka attiecīgais pakalpojums nedrīkst tikt uztverts vieglprātīgi.  Ātrais kredīts Latvijā, tāpat kā ikviens cits pakalpojums, kas saistīts ar finansēm, pieprasa īpašu atbildību un savas finanšu situācijas novērtēšanu – tas ir vienīgais veids, kā noskaidrot, vai ātrais kredīts neradīs ilgtermiņa sarežģījumus. Ātrais kredīts nedrīkst tikt izmantots parādsaistību segšanai, nepārdomātiem pirkumiem, kā arī izklaidēm – piesakies aizdevumam vien tādā gadījumā, ja nauda vajadzīga kam neatliekamam, piemēram, veselības uzlabošanai, rēķinu apmaksāšanai vai ikdienā nepieciešamas ierīces iegādei. Tāpat Tev jābūt pilnībā pārliecinātam, ka noteiktajā termiņā naudu varēsi atmaksāt, jo pretējā gadījumā iespējams nokļūt nopietnās problēmās.

SMS kredīti nav pieejami jebkuram

SMS kredīti bieži vien tiek pasniegti kā jebkuram pieejami pakalpojumi, bet patiesībā ir savādāk. Lai SMS kredīti varētu tikt saņemti, cilvēkiem jāatbilst konkrētām pazīmēm. Dažas no potenciālajām prasībām, kurām jāatbilst:

  • Vecuma ierobežojums – SMS kredīti nav pieejami personām, kas ir nepilngadīgas (lielākoties aizdevumi iegūstami no 20 vai 21 gada vecuma), savukārt maksimālais vecums lielākoties svārstās no 65 līdz 75 gadiem;
  • Pastāvīgs ienākumu avots – lai SMS kredīti būtu iegūstami, personai vajadzīgi regulāri ienākumi. Tā var būt ne vien alga, bet arī pabalsti, pensijas un citi ienākumu veidi, kas ir gana lieli, lai aizdevumu atdotu.

Kādā veidā tiek izsniegti ātrie kredīti?

Ja esi nolēmis, ka kredīti spētu palīdzēt arī Tev un nešaubieska varēsi to atmaksāt, Tev nepieciešams zināt, kāds ir aizdevumu pieteikšanas process. Lūk, būtiskākie soļi, kurus jāveic:

  • Jāizvēlas vajadzīgais naudas apjoms un atdošanas termiņš – no tā atkarīgs, cik liela būs procentu likme par aizdevuma lietošanu;
  • Jānorāda svarīgākā informācija par sevi (vārds / uzvārds, bankas konts, personas kods, ienākumi un citi – tas mainās no attiecīgā aizdevēja;
  • Nepieciešams pārskaitīt vienu eiro centu (tādējādi aizdevējs pārliecinās, ka kredīti nonāks tieši Tavā kontā).

Kad attiecīgie soļi veikti, ar Tevi tuvākajā laikā sazināsies kredītdevēja pārstāvji un dos ziņu, vai kredīti konkrētajā iestādē Tev ir pieejami.

SMS kredīti spēj būt noderīgi dažādos brīžos, taču atceries – aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!