ĀTRIE KREDĪTI –  IESPĒJA NEPLĀNOTĀS SITUĀCIJĀS    

Ātrie kredīti VIA SMSIkviens no mums ir nonācis situācijā, kad ātri vajadzīgi naudas līdzekļi. Šādos gadījumos var līdzēt dažādi risinājumi, viens no tiem- vērsties pie kāda no ātro kredītu devējiem. Tā ir ērti pieejama izdevība ļoti lielam cilvēku lokam, kā ātri un vienkārši atrisināt īslaicīgas naudas problēmas.

Ātrie kredīti internetā – viens no populārākiem aizdevumu variantiem. Tas ir ne vien vienkārši noformējams, bet arī ātri saņemams. Tādā veidā šie kredīti būs lielisks risinājums pat tad, kad nauda nepieciešama patiešām steidzami.

Domājot par klientu ērtībām, kredīts pie Viasms.lv pieejams divos variantos – aizdevums līdz algai un naudas kredīts.

Tā piemēram, Viasms nodrošinātais ātrais kredīts pieejams līdz pat EUR 1500 apmērā. Šis būs piemērots risinājums, ja nauda vajadzīga lielāku mērķu realizēšanai – piemēram, mājokļa vai automašīnas remontam vai ceļojumam. Šāda veida ātrie kredīti saņemami uz termiņu no 3 līdz pat 12 mēnešiem – tā ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko termiņu!

Aizdevums līdz algai ir īstermiņa kredīts, kas paredzēts nelieliem izdevumiem, un tā atmaksas termiņš ir 30 dienas. Šis būs ideāls risinājums nelielu finansiālu sarežģījumu gadījumā.

Svarīgi atzīmēt, ka Viasms piedāvājumā kredīts bez ķīlas. Tāpat arī nav nepieciešams galvojums vai kādas izziņas no darba vietas. Turklāt – kredītam pieteikties iespējams sev izdevīgā brīdī, kad vien tas nepieciešams.

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad finanšu līdzekļi nepieciešami nekavējoties, bet kabatā tikai mobilais telefons? Viasms dod risinājumu arī šādās situācijās – sms kredītu. Sms kredīts pieejams sākot ar otro aizņemšanās reizi, un tas sniedz iespēju pieteikties aizdevumam tikai ar vienas īsziņas palīdzību.

Pirms aizņemšanās būtiski ņemt vērā vairākus noteikumus. Pirmkārt, Viasms naudas aizdevums tiek izsniegts Latvijā dzīvojošām personām vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Otrkārt, būtisks ir atbilstošs ienākumu līmenis – tam jābūt tādam, ar kuru iespējams veikt kredīta atmaksu. Trešā svarīgā lieta, kas katrā ziņā tiek ņemta vērā pie aizdevuma pieteikuma izskatīšanas – kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai.

Izvēlies drošu un daudzu iecienītu kredītkompāniju – Viasms! Izdevīgi aizdevuma noteikumi, lieliski piedāvājumi un ērti noformējami kredīti – uzzini vairāk viasms.lv.