Attīstošie LEGO konstruktori

Iekārtojot mājokli, ikviens cenšās, lai ikvienam, īpaši pašiem mazākajiem, nekā netrūktu. Lai bērns pilnvērtīgi augtu, ir nepieciešamas ne tikai spēles bērniem, piemēram, attīstošie LEGO konstruktori, bet arī kvalitatīvas bērnu gultas. Tāpat ērtām pastaigām brīvā dabā noderēs bērnu rati, kas aprīkoti ar izturīgu riteņu stopēšanas sistēmu, nodrošinās pret nelaimes gadījumiem. Tāpat indukcijas plītis palīdzēs uzburt neatkārtojamu maltīti ik dienu, lai visa ģimene būtu apmierināta.

Labs palīgs bērna attīstības veicināšanā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO attīstošie konstruktori. LEGO ir ne tikai spēles bērniem, bet arī rīks, kas veicina bērnu:

  • Spriestspēju un telpiskās domāšanas prasmes;
  • Ģeometrijas uztveres prasmju attīstīšanu;
  • Telpiskās izjūtas paaugstināšanu.

LEGO un citas spēles bērniem jāizvēlas atbilstoši bērna vecumam. Maziem bērniem atbilstoši būs LEGO ar lieliem kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazāka izmēra kauliņiem. LEGO konstruktoru likšana ir relaksējoša atpūta bērniem un pieaugušajiem, tāpēc, sarūpējot LEGO bērniem, ar to iespējams, ka spēlēsies arī pieaugušie.

Ekonomiskas indukcijas plītis nodrošinās augstāku drošības standartu ievērošanu bērniem un pieaugušajiem

Lai pagatavotu gardu maltīti jebkurā virtuvē vajadzīgs elements ir laba gatavošanas virsma. Pavārmākslas jomā indukcijas plītis ir radījušas apvērsumu, jo nu visiem ir iespēja gan ātri, gan lēti uzburt neaizmirstamu maltīti. Indukcijas plītis ir ierīce, kuru darbības pamatā ir svārstības elektromagnētiskajā laukā, kas pārvēršas karstuma vilnī. Indukcijas plītis ir ieteicama izvēle, ja vēlaties:

  • Ikreiz gatavot ātri, ērti un ekonomiski;
  • Viegli un bez piepūles veikt tīšanu pēc gatavošanas;
  • Papildināt virtuvi ar praktisku un estētisku elementu.

Ergonomiskas bērnu gultas un kvalitatīvi bērnu rati sniegs iespēju veltīt vairāk laika spēlēm un rotaļām

Līdz ar bērna piedzimšanu, vecākiem ir jāsagādā divas svarīgas lietas – bērnu gultas un bērnu rati. Kvalitatīvas bērnu gultas sagādāšana ir ļoti nozīmīga, jo nodrošina labu miegu bērnam un nodrošina vairāk enerģijas dienas laikā. Savukārt pagalmā bērnu rati ar teicamu bremzēšanas sistēmu palīdzēs droši pārvietoties pa dažādām ceļa virsmām. Ja pienācis laiks izvēlēties bērnu gultas vai bērnu rati, ieteicams neaizmirst šādus aspektus:

  • Izejmateriālu izvēle un to kombinācijas;
  • Modifikācijas iespējas;
  • Dizaina izvēle un saskaņošana ar vecāku dzīves stilu.

Spēles bērniem – lelles, auto ar tālvadību, LEGO un citas rotaļlietas – sekmēs bērna radošumu

Dariet ikdienu ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā piedāvājuma! Te katram klientam plašā sortimentā ir pieejamas loģisko domāšanu pilnveidojošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Apmeklējiet www.1a.lv un veiciet pasūtījumu jau tagad! <h2>