AUGSTVĒRTĪGAS KVALITĀTES KRŪMĀJI, ROŽU STĀDI, KĀ ARĪ SĪPOLPUĶES AR 100% GARANTIJU NO BAKKER

rozesSagaidiet dārzkopības sezonu ar interneta veikalu Bakker-Holland.lv! Plašajā dārza sarakstā jūsu interesēm daudzveidīgs rožu stādu, dzīvžogu un koku stādi, dārzeņu, augļu un ziedu sēklu klāsts kopā. Pasūtiet nepieciešamo laikus un izbaudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Bakker preču katalogā atradīsiet iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Sīpolpuķes ir stādāmas dobēs vai puķu kastēs uz balkona, terases vai turpat dārzā, jo to pilnbriedumā sajūtīsiet fantastisku puķu buķetes aromātu un labu sajūtu. Begonijas, montbrētijas, anemones, dekoratīvais ingvers, kannas un citas sīpolpuķu šķirnes var atrast Bakker katalogā. Lai dārzs būtu vienos ziedos visās sezonās, būtu ieteicams izpētīt katras ziedu šķirnes ziedēšanas mēnešus.

Majestātisku izskatu un smaržu valdzinājumu dārzā var piešķirt rozes. Bakker katalogā atradīsiet rozes – klājeniskās, vīteņrozes, stumbra rozes un citas -, jebkura no šķirnēm būs piemērota gan mazā pagalmā, gan lielākās saimniecībās. Gar mūra sienu vai pie lapenes varar mēģināt iestādīt vīteņrozes . Savukārt no dzīvžogu rozēm var radīt spilgtu un necaurejamu dzīvžogu. Bakker rozēm tiek piešķirta 5 gadu garantija- http://www.bakker-holland.lv/

Jūsu izvēlei sarakstā augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklu sortiments no uzņēmuma Bakker Hillegom. Lai jūsu mazdārziņā būtu pamatīgs vitamīnu kokteilis, pērciet vitamīniem bagātīgās meža zemeņu sēklas, tās iespējams audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Tās ļoti labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem krūmiem vai kokiem. Meža zemeņu ražas laiks – jūlijs līdz oktobris. Turpat jūs varat atrast eksotisko augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Ja jums patīk eksperimentēt dārzā , dārzā diezgan labi iederēsies kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir ne tikai lielisks vitamīnu avots – to iespējams lietot kā sastāvdaļu desertiem un augļu salātiem. Puķu, augļu un dārzeņu sēklas – vairāk nekā 200 dažādu veidu – dārzkopībā būs noderīgi!

Bakker ar vairāk nekā 65 gadu pieredzi garantēs kvalitatīvu stādu, sēklu un ziedu iegādi. Lai gaidāmajā sezonā dārzs zeltu un pārsteigtu ar spilgtu krāsu gammu, veiciet pasūtījumu savlaicīgi. Bakker mājaslapā atradīsiet saturīgus dārza darbu ieteikumus krūmu stādīšanā un kopšanā, darba dārza kalendāru un citas rekomendācijas.