Auto skola CredoAutoprieks piedāvās plašu filiāļu tīklu tādās pilsētās kā Liepāja, Daugavpils, Sigulda, Jelgava un Ventspils.

credoautoprieks autoskola

B KATEGORIJAS TIESĪBAS – VIEGLI, JA BŪS ĪSTĀ AUTOSKOLA!

Varbūt Jūs esat nolēmis, ka būs labākais laiks nokārtot B kategorijas tiesības, vai varbūt Jūs esat attapies situācijā, kurā Jums vajadzīgi ADR kursi, kas ļauj uzzināt, kādā veidā ir nodrošināma bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā atrast labu vietu, kurā saņemami ne tikai ADR kursi, saņemamas D, C un B kategorijas tiesības vai varbūt arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un turklāt kur atmosfēra un mācības būtu atbilstošas mūsdienu standartiem?

B KATEGORIJAS TIESĪBAS – PIE KĀ APGŪT ZINĀŠANAS?

Ja Jūs esat nepieredzējis autobraucējs, kam ir vajadzīgas B kategorijas tiesības, , kā piemēram, Jums ir jāsameklē kāda autoskola, piemēram, Fortuna, Mustangs, Vanags, autoskola CredoAutoprieks. It visās autoskolās, lai saņemtu B kategorijas tiesības, pirms eksāmenu likšanas nepieciešams iziet teorijas un prakses apmācībās, un arī nepieciešami pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Jums vien nepieciešams izvēlēties, kurai no autoskolām dot iespēju palīdzēt Jums saņemt B kategorijas tiesības.

VISĀDAS SKOLA DAUDZĀS LATVIJAS PILSĒTĀS

Autoskolas meklējumos, padomājiet par to, cik tieši tuvu Jūsu mājām ir apmācību vieta, piem., Mustangs pārsvarā darbojas tik vien Rīgā. Gadījumā, ja ir vajadzība mācīties ārpus Rīgas, ieteicams uz citu autoskolu, kā piemēram, filiāles reģionos ir skolām Fortūna un Vanags. Taču auto skola CredoAutoprieks piedāvās plašu filiāļu tīklu tādās pilsētās kā Liepāja, Daugavpils, Sigulda, Jelgava un Ventspils.

PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM APGŪSTAMI GAN AUTOSKOLĀS, GAN ĀRPUS TĀM

Pie standarta kursiem, autoskolu piedāvājumā būs pieejami arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem vai medicīniskā apskate par atsevišķu samaksu. Principā visās autoskolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir tikai par atsevišķu samaksu, kas ir ap trīsdesmit EUR, taču dažāda var būt nodarbību laiku pieejamība. Apmācības arī iespējams pabeigt citur, taču autoskolā tie noteikti ir parocīgāki.

ADR KURSI – TAD, JA JĀPĀRVADĀ BĪSTAMĀS KRAVAS

Tad, ja Jums jāiziet ADR kursi, tad no apskatītajām skolām Jums varēs līdzēt tikai divas – Fortuna un autoskola CredoAutoprieks. ADR kursi teik veidoti no divām daļām – pamata kursa un papildu kursa par cisternu pārvadājumiem. Ja gribat vēl uzzināt vēl plašāk, no kā sastāv ADR kursi un kā īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši plašu aprakstu savā interneta vietnē nodrošina autoskola CredoAutoprieks. Pēc nepieciešamo kursu iziešanas bīstamo kravu pārvadāšana būs izprotama un droša, galvenais izvēlēties atbilstošāko autoskolu!