Autoskola Credo aicina jaunus skolniekus

autoskolaLai varētu vadīt transportlīdzekli un būt pilntiesīgs ceļu satiksmes dalībnieks, strikta prasība ir autovadītāja tiesības. Autoskolas kursantus sagatavo pieredzējuši ceļu satiksmes noteikumu pasniedzēji un braukšanas instruktori. 
Populāri ir B kategorijas apmācības, kas sniedz izdevību iegūt braukšanas apliecību tādu mehānisko transporta līdzekļu vadīšanā, kuru pilna masa nav lielāka par 3,5 t un kopā ar vadītāja vietu ir 9 sēdvietas. Mācības autoskolā drīkst uzsākt jau 16 gadu vecumā, bet Valsts eksāmenus var kārtot tikai 18 gadu vecumā. Autoskola Credo pieņems visus braukt gribētājus.
Paralēli mācību teorijai kursants var ieplānot braukšanas apmācības nodarbības pie paša izvēlēta autoskolas braukšanas instruktora, bet iepriekš nepieciešams iegūt braukšanas mācību atļauju..
PROFESIONĀLO ŠOFERU APMĀCĪBAS AUTOSKOLĀ
Izsludinātā Eiropas Savienības direktīva izvirza nodalīt neprofesionālos un kvalificētos vadītājus. Tā nosaka profesionālās kategorijas saņemšanu šoferiem, kuri ir Eiropas Savienībā reģistrēto kompāniju šoferi un kas veic komerciālos pārvadājumus ar D1, D1E DE vai C1, C1E, CE kategoriju mehāniskajiem transportlīdzekļiem.
Sekmīgi nokārtojot autoskolas eksāmenus,  jāiztur valsts eksāmens teorijā un auto vadīšanā.
teorijas pārbaudījums ceļu satiksmes noteikumos.
Otrajā posmā ir teorijas eksāmens profesionālajā jomā. Kad ir nokārtota eksāmena teorijas daļa, noslēgumā ir eksāmens braukšanā.
PRAKTISKĀS BRAUKŠANAS APMĀCĪBAS UN CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMU NOSLĒGUMA EKSĀMENS CSDD
Kad visi noteikti autoskolas eksāmeni ir nokārtoti un ceļu satiksmē izbraukts kaut minimālais stundu daudzums kopā ar braukšanas instruktoru, “mācībnieks” var iet uz Ceļu satiksmes drošības direkciju un nokārtot noslēguma pārbaudījumus. Pirmajā fināla eksāmenu posmā ir pārbaudījums teorijā, kurā pārbaudīs potenciālā autovadītāja zināšanas CSN. Pēc ceļu satiksmes noteikumu sekmīgas ieskatīšanas ir braukšanas eksāmens, kurš norisinās CSDD inspektora pavadībā.
CSDD teorijas un braukšanas pārbaudījums ir noslēdzošais posms, kuru, sekmīgi noliekot, audzēknis var noformēt visus vajadzīgos papīrus apliecības izņemšanai.

Leave a Comment.