BAKKER-HOLLAND.LV

bakker-holland.lv koki un krūmiGatavojieties dārzkopības sezonai laicīgi! Daudzveidīgajā dārzkopības katalogā jūsu vēlmēm daudzveidīgs rožu stādu, koku un krūmāju stādi, dārzeņu, augļu un ziedu sēklu piedāvājums kopā. Veiciet pasūtījumu laikus un izbaudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Eiropā lielākais dāzkopības preču piegādātājs ir Bakker-Holland.lv, par ko norāda ilgais darbības laiks, kas ir 65 gadi. Viens no pieprasītākajiem produktiem no Bakker kataloga ir sīpolpuķes, kas stādāmas gan tieši dārza dobēs, gan puķu kastēs. No vairāk nekā 100 dažādām precēm pasūtiet savam dārzam labākos sīpolpuķu stādus. Lielziedu, nokarenās begonijas, bārkstainās un citas savdabīgas un neparastas puķes. Turpat varēsiet iegādāties arī liliju, gladiolu, dāliju sīpolus stādīšanai kastēs vai dobēs.

Majestātisku izskatu un smaržu valdzinājumu dārzā var iegūt ar rozēm. Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt rozes – daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, krūmu rozes un vēl citas -, jebkura no rožu šķirnēm piestāvēs kā mazā, tā arī lielā piemājas dārzā. Miniatūras rozes iespējams stādīt puķu kastēs un novietot uz terases . Taču lielziedu rozes perfekti izcelsies dārza puķu dobēs. Bakker rozēm tiek piešķirta 5 gadu garantija, kas apliecina stādu kvalitāti un ilgtspējīgu ziedēšanu.

Jūsu izvēlei katalogā puķu un dārzeņu sēklas, garšaugu un augļu sēklu piedāvājums no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja Bakker-Holland.lv. Nodrošinot privāto vitamīnu kompleksu savā piemājas dārziņā, pasūtiet dažādu vitamīnu grupu un minerālu, tostarp dzelzs, bagātīgās meža zemenes – to sēklas, ko varat audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Tās labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem krūmiem vai kokiem ( http://www.bakker-holland.lv/koki-kr-mi/kr-mi/ ). Meža zemeņu ražas laiks ir no jūlija līdz pat oktobrim. Sēklu grupā jūs varat piemeklēt eksotisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Ja nebaidāties eksperimentēt ar eksotisko augļu garšošanu un vienlaikus esat prasmīgs konditors, mazdārziņā lieliski iederēsies kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir ne tikai lielisks vitamīnu avots, gan varēs lietot kā sastāvdaļu desertiem un augļu salātiem. Vairāk nekā 200 dažādas puķu, augļu un dārzeņu sēklas!

Bakker dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Lai gaidāmajā sezonā dārzs plauktu un sajūsminātu ar spilgtu krāsu gammu, veiciet pasūtījumu laicīgi. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt dažādus dārzkopības padomus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, darba dārza kalendāru un citas rekomendācijas.