Banketu krēslu noma dažādiem pasākumiem

akurats krēslu noma 2Kompānija Akurāts piedāvā dažādus ar pasākumu organizēšanu saistītus pakalpojumus, un viens no šiem pakalpojumiem ir banketu krēslu noma. Šis pakalpojums ir paredzēts dažādiem pasākumiem, kuros ir jāsēž. Galvenā pakalpojuma priekšrocība ir – pasākuma organizatoriem nav jāiegādājas krēsli. Jums nebūs nepieciešams satraukties, ko iesākt ar sēdekļiem pirms un pēc pasākuma, un jāmaksā būs vienīgi par laiku, kamēr sēdekļi ir nepieciešami.

Uzņēmums Akurāts iznomātajiem krēsliem ir vienkāršsun patīkams izskats, kas labi izskatīsies ikvienā interjerā. sēdekļu karkass ir taisīts no gaiša metāla, un paši sēdekļi ir melnā krāsā. Ņemot vērā, ka sēdekļi ir ļoti mīksti, kā arī komfortabli, tie ir piemēroti arī pasākumiem, kuros nepieciešams tiešām ilgi sēdēt. Pie SIA Akurāts ir pieejami arī sēdekļu apvalki īpašas noskaņas radīšanai, kā arī cits aprīkojums.

SIA Akurāts pakalpojums banketu krēsli noma:

  • Paredzēta dažādiem banketiem un viesībām;
  • Pazemina pasākuma sarīkošanas izdevumus;
  • Vienkāršāk sarīkot svinības vai banketu.

Akurāts piedāvātie pasākumu krēsli lieliski izskatīsies praktiski jebkura stila interjerā, krēsli ir kā radīti gan svinībām, kā arī oficiāliem notikumiem, jo sēdekļu izskats ir patiešām neuzkrītošs. Telpu noformējuma, kā arī sēdekļu pieskaņošana vairs neradīs grūtības, jo sēdekļi būs vienkārši pieskaņojami it visam. Protams, ja gribēsiet panākt svinīgāku atmosfēru, to varēsiet nodrošināt ar speciālu sēdekļu pārvalku izmantošanu.

Banketu krēslu noma pie SIA Akurāts ir arī ļoti labs līdzeklis, kā pazemināt pasākuma izmaksas. Nepieciešamā aprīkojuma sameklēšana un nopirkšana parasti sagādā milzums raižu, kā arī izmaksu. Ja izvēlaties mēbeles un aprīkojumu nomāt, tas nav jāpērk. Aprīkojuma īre sniedz iespēju arī atbrīvoties no izdevumiem par tā uzglabāšanu. Īrējot krēslus, jums nepieciešams maksāt vienīgi par laika sprīdi, kad krēslus lietojat.

Tā kā uzņēmums Akurāts nodrošina ne tikai pasākumu krēslus, bet arī pārējo pasākumiem vajadzīgo aprīkojumu, viss pasākuma rīkotājiem vajadzīgais, sēdekļi, galdi, teltis un pat sildītāji, ir izīrējami vienuviet. Sadarbība ar SIA Akurāts ļoti atvieglo pasākuma organizēšanu. Tāpat jums būs iespējama arī aprīkojuma transportēšana uz nepieciešamo adresi un speciālistu nodrošināta salikšana pirms un pēc pasākuma.