Banketu krēslu, sildlampu un cita aprīkojuma noma

sildlampu nomaKompānija Akurāts sniedz dažādus ar pasākumu rīkošanu saistītus pakalpojumus, viens no šiem pakalpojumiem ir banketu krēslu noma. Ja esat pasākuma organizators kura laikā vajadzīgs sēdēt, krēslu noma būs pašā laikā. Galvenā pakalpojuma pozitīvā īpašība ir, ka pasākuma organizatoriem nav jāpērk krēsli. Jūs maksāsiet tikai par laika posmu, kad sēdekļus izmantosiet, un nebūs vajadzības uztraukties par sēdekļu uzglabāšanu tad, kad pasākums jau būs beidzies.

Kompānija Akurāts izīrētie krēsli ļoti labi izskatīsies ikvienā interjerā – tiem ir vienkāršs, bet gaumīgs dizains. Paši krēsli ir melni, un tiem ir pelēks metāla karkass. Sēdekļi būs noderīgi arī banketiem un viesībām, kuros nepieciešams tiešām daudz sēdēt – tie ir patiešām komfortabli, kā arī patīkami. SIA Akurāts iznomā arī galdus banketiem un viesībām, kā arī sēdekļu pārklājus īpašas atmosfēras radīšanai.

Banketu krēslu noma pie Akurāts:

•Paredzēta dažādiem pasākumiem;

•Sniedz iespēju samazināt izmaksas banketa vai svinību rīkotājiem;

•Vienkāršāk sarīkot svinības vai banketu.

KompānijasAkurāts izīrētie pasākumu sēdekļi labi izskatīsies gandrīz jebkura veida interjerā, tie ir piemēroti gan svētkiem, kā arī oficiāliem notikumiem, jo sēdekļu izskats ir patiešām neuzkrītošs. Interjera, kā arī krēslu pieskaņošana vairs neradīs problēmas, jo krēsli piestāvēs jebkam. Protams, ja vēlēsities radīt īpašu noskaņu, to to būs iespējams panākt ar īpaši krēslu pārvalku lietošanu.

Banketu krēslu noma ir arī lielisks veids, ar kuras palīdzību, ko izmantojot, pazemināt pasākuma rīkošanas izdevumus. Ar tās palīdzību, jums būs jāmaksā tikai par laiku, kad krēsli ir nepieciešami. Pirkt krēslus nav vajadzīgs. Turklāt pasākuma rīkotājiem nav jāuztraucas par to, ko iesākt ar sēdekļiem, kad pasākums beidzies. Krēslu uzglabāšanai pēc pasākuma būtu nepieciešamas telpas. Gadījumā, kad jums nav nepieciešamo noliktavu, jāizdod līdzekļi to īrei.

Ņemot vērā, ka SIA Akurāts piedāvā ne tikai pasākumu sēdekļus, bet arī pārējo pasākumiem nepieciešamo aprīkojumu, viss pasākuma organizētājiem nepieciešamais, sildlampu noma, sēdekļi, galdi, nojumes,  kā arī dekorācijas, būs iznomājami vienā vietā. Dažādu banketu un svinību organizēšana ir krietni vienkāršāka. Tāpat pasākuma organizētājiem ir iespējama arī aprīkojuma transportēšana uz vajadzīgo adresi un profesionāļu veikta montāža pirms un pēc pasākuma.