BĀRA KRĒSLI UN BĀRA LETE FESTIVĀLIEM UN PRIVĀTĀM BALLĪTĒM – IESKATIES AKURATS.LV  

krēsli galdi pasākumiem akuratsPavasara un vasaras sezona ir laiks, kad daudzi izvēlas organizēt dažādus pasākumus.

Ja arī tu plāno organizēt kādu saviesīgu pasākumu, taču nezini, kur dabūt vajadzīgo inventāru, izvēlies pasākumu inventāra nomas servisa Akurats.lv sniegtās iespējas un īrē pasākumam vajadzīgo aprīkojumu. Kopā ar Akurats.lv varēsi realizēt visradošākās idejas!

Piemēram, ja nepieciešama telts vai nojume, Akurats.lv būs piemērotākā izvēle – piedāvājumā daudzveidīgas teltis, tādā veidā ikviens varēs atrast vislabāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts nepieciešama tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv piedāvātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru novērtē daudzi tirdziņu, festivālu un citu pasākumu organizatori un dalībnieki.

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, Akurats.lv piedāvā arī tos. Krēslu noma piedāvā gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Ja nepieciešami arī galdi, piedāvājumā gan stāvgaldi, pie kuriem ērti varēs sasēsties četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie tiek piedāvāti divos izmēros.

Krēslu un galdu noma dos iespēju uzrīkot dažāda veida pasākumus, nodrošinot piemērotu inventāru tieši tad, kad tas vajadzīgs. Būtiski, ka Akurats.lv piedāvātā krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne tikai laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti sanāks izdevīgāk.

Gada siltā sezona ir piemērotākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumu klāstā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt pārliecināts, ka ballītes apmeklētāji šo notikumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja esi ieplānojis brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties piemērotus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami , jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu dod apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv sniegtos pakalpojumus ir vienkārši un ērti. Izvēlētais aprīkojums tiks nogādāts vēlamajā vietā un laikā, kā arī uzstādīts un demontēts pēc pasākuma beigām. Akurats.lv – lai svētki izdodas!

 Uzzini vairāk- http://akurats.lv/aprikojums/bara-kresli/