BERENDSEN PAKLĀJU NOMA ĻAUJ APMIERINĀT JEBKURA KLIENTA VĒLMES

paklāji RīgāBerendsen jāmin kā viens no kvalitatīvākajiem pakalpojumu sniedzējiem Latvijas teritorijā paklāju servisā. Tā pamata pakalpojums minams plašais paklāju serviss, iespējams nomāt arī mopus, kokvilnas dvieļus un tualetes higiēnas līdzekļus. Skaidrs ir viens — neatkarīgi no nepieciešamības, uzņēmums piedāvā augsta līmeņa pakalpojumus, kas ļaus ietaupīt laiku un naudu un radīs patīkamu kārtību un tīrību jūsu darba vidē.

Mops — kāpēc to izvēlēties?

Mops nodrošina ērtu grīdas seguma tīrīšanu, nesamitrinot to. Mops ir veidots no kokvilnas dzijas un apstrādāts ar attiecīgu vielu, kas ļauj ļoti ērti savākt putekļus.  Toties mops var tikt izmantots it visur, ņemot vērā tā izmantošanas ērtumu. Tādā veidā telpas tiks pasargātas no putekļiem, savukārt grīdas segumi — no nolietojuma. Kā arī — mops tiek piedāvāts dažādos izmēros: 46, 56 un 110 cm platumā. Mops palīdzēs nebojāt grīdu, salīdzinot ar parastajām lupatām, turklāt ļaus ieekonomēt tīrīšanai nepieciešamo laiku ērtās konstrukcijas dēļ.

Paklāji Rīgā — izdevīgi pie Berendsen

Kā Berendsen pamatpiedāvājums jāatzīmē paklāji Rīgā un citviet Latvijā. Paklpojumu ņēmējiem tiek sniegta plaša paklāju izvēle: neilona un kokvilnas maināmie paklāji; ar uzņēmumu firmas zīmēm, uzrakstiem un attēliem rotāti paklāji; komforta paklāji, kas uzlabos drošību; svinīgajiem pasākumiem atbilstošie  sarkanie paklāji, kā arī jebkuri citi paklāju veidi, kas jums nepieciešami. Paklāji Rīgā un citās pilsētās pieejami, zvanot uz sadaļā «Paklāji: Paklāju serviss» norādītajiem tālruņa numuriem. Piesakoties attiecīgajiem pakalpojumiem, jūs samazināsiet telpu uzkopšanas tēriņus, turklāt uzlabosiet darba vidi!

Dizaina paklāji ļaus telpām kļūt personiskākām

Dizaina paklāji vienlaicīgi piedāvā divas funkcijas: tie joprojām pilda paklāja netīrumu aizturēšanas un grīdas seguma aizsardzības funkcijas, turklāt dizaina paklāji pieejami vairākās stilistiskās variācijās — ar uzrakstu «Laipni Lūdzam»; dažādām svītrām un rakstiem, klasīšu spēli utt. Tādējādi dizaina paklāji nodrošina, ka jūsu uzņēmuma vai dzīvesvietas tēls kļūs daudz pievilcīgāks un uzmanību piesaistošāks. Dizaina paklāji ir veidoti no neilona šķiedras.

Dažādas higiēnas preces katrām vajadzībām

Taču paklāji Rīgā un citviet vai mops nebūt nav uzskatāmi par vienīgajiem produktiem, kurus izīrē Berendsen. Tāpat uzņēmuma nomājamo preču klāstā pieejamas plaša profila higiēnas preces — vairāku veidu dozēšanas trauki, papīra salvešu, ruļļu un tualetes papīra turētāji, atkritumu tvertnes, gaisa atsvaidzinātāji un virkne citu produktu. Kopumā pieejamas vairāk kā desmit vairāku veidu higiēnas preces, turklāt, lai padarītu tualešu telpas patīkamākas, visi produkti pieejami 10 dažādos krāsu toņos.