BEZPROCENTU KREDĪTS – IZDEVĪGS RISINĀJUMS

Ātrie kredīti internetā – daudzu novērtēts finansu risinājums.

Ondo.lv ir viens no nesenākajiem aizdevējiem Latvijā, bet jau ir parādījis sevi kā draudzīgu, operatīvu un izdevīgu risinājumu piedāvātāju.
Ondo.lv – aizņemies izdevīgi:
– Pirmais kredīts bez maksas ;
– Nepieciešamības gadījumā iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu ;
– Iespēja saņemt aizdevumu savā bankas kontā tikai desmit minūšu laikā ;
– Visa svarīgā informācija vienā vietā – lietotāja profilā.
Ja nepieciešams ātrs naudas aizdevums, ieskaties Ondo.lv!
Ondo.lv bezprocentu kredīts būs izdevīgs variants, ja naudas summa vajadzīga steidzami. Reģistrēšanās aizdevumam ir vienkārša un ātra – viss, kas jādara – veikt reģistrāciju www.ondo.lv, apstiprināt savu profilu un jau pavisam drīz saņemt naudu savā bankas kontā.
Būtiski, ka bezmaksas aizdevums pieejams tikai jaunajiem klientiem, tomēr pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvātas citas priekšrocības- piemēram, iespēja aizdevumu pieteikt ar SMS starpniecību.
SMS kredīts – tā ir iespēja aizdevumam pieteikties ar vienas īsziņas starpniecību. Ja esi jau veicis reģistrāciju Ondo.lv mājas lapā, tev atliek tikai nosūtīt pieteikuma īsziņu, kurā minēts vārds ”Ondo”, kā arī vajadzīgā naudas summa, vēlamais termiņš un parole, kas norādīta reģistrējoties.

SAŅEM AIZDEVUMU 10 MINŪŠU LAIKĀ SAVĀ BANKAS KONTĀ!

Kredīts internetā ir lielisks risinājums dažādās situācijās – piemēram, kad nepieciešamas finanses neparedzētu tēriņu segšanai. Lai arī noteiktie atmaksas termiņi ir samērā īsi, tomēr ir iespējams atmaksas termiņu pagarināt.
Termiņa pagarināšanu vajadzības gadījumā nodrošina arī Ondo.lv. Maksimālais termiņš, uz kuru tiek piešķirts aizdevums, ir trīsdesmit dienas. Tomēr, ja jūti, ka nepieciešama termiņa pagarināšana, vari to veikt tik reižu, cik nepieciešams.
Ātrais kredīts pie Ondo.lv pirmajā reizē pieejams līdz EUR 300. Savukārt, sākot no otrās aizņemšanās reizes pieejamā aizdevuma summa būs EUR 425.
Ātrie kredīti – ērts risinājums. Tie pieejami ar interneta palīdzību jebkurā sev ērtā laikā un vietā, turklāt – bez lieku formalitāšu kārtošanas – piemēram, nav vajadzīgs galvojums vai ķīla. Arī Ondo.lv piedāvājumā ir kredīts bez ķīlas, kas aizņemšanos padara vēl vienkāršāku . Izmanto iespēju – aizņemies sev vajadzīgo naudas summu ērti un izdevīgi pie Ondo.lv