Bezprocentu kredīts

ātrie kredīti internetāBezprocentu kredīts skan ļoti kārdinoši. Visi zina, ka, paņemto bezprocentu kredītu, vajadzēs atdot tieši tikpat, cik aizņēmies, nepārmaksājot ne santīma. Visbiežāk bezprocentu kredītus piedāvā dažādas līzinga kompānijas. Veikalos, kuri sadarbojas ar kādu līzinga kompāniju, īpašas akcijas laikā ir iespējams iegādāties preces bezprocentu kredītā. Šo iespēju labprāt izmanto ļoti daudzi cilvēki, jo tā ir lieliska iespēja iegādāties nepieciešamās preces, nepārmaksājot. Izmantojot regulāros līzinga pakalpojumus, krietni nāksies pārmaksāt, turklāt, jo garāks līzinga termiņš, jo lielāka summa jāpārmaksā.

Bet ko darīt situācijā, ja kredīts ir nepieciešams, lai norēķinātos par kādiem pakalpojumiem? Reti dzirdēts, ka līzinga pakalpojumus piedāvātu medicīnas iestādes, autoservisi un citi pakalpojumu sniedzēji. Šādā gadījumā var izlīdzēties ar kādu no kredītiem, kurus piedāvā dažādas finanšu kompānijas. Taču, arī ņemot naudas kredītu, pārmaksāt negribas. Bankas nemēdz piedāvāt bezprocentu patēriņa kredītus, arī kompānijas, kas izsniedz kredītus pret ķīlu, ar to neaizraujas.

Bezprocentu kredītus saviem jaunajiem klientiem piedāvā Viasms, kas nodarvojas ar ātrajiem kredītiem internetā. Piesakoties pirmajam ātrajam kredītam internetā pie Viasms, tev būs jāatdod tieši tikpat, cik aizņēmies. Pirmajā reizē vari aizņemties līdz 150 latiem, maksimālais aizdevuma termiņš ir 30 dienas. Šis ir lielisks piedāvājums. Ja steidzami ir nepieciešams aizdevums, aizņemoties no Viasms, nezaudēsi it neko, jo atdosi tieši tādu summu, kādu aizņēmies. Šī ir arī lieliska iespēja novērtēt Viasms darbību, ja vēl ne reizi neesi pietecies ātrajam kredītam internetā. Bez jebkāda riska varēsi saprast, vai ātri kredīti internetā ir tev piemērots aizņemšanās veids.

Lai pieteiktos ātrajam kredītam internetā, ir jāreģistrējas Viasms mājas lapā, jānorāda savi personas dati un kontaktinformācija, kā arī jāapstiprina bankas konta numurs.

Leave a Comment.