BRĪVDABAS PASĀKUMAM IZVĒLIETIES TELŠU ĪRI!

Katram, kurš vismaz vienreiz ir rīkojis kādu pasākumu, ir skaidri zināms, ka ļoti noder uzticama pasākumu inventāra nomas servisa pakalpojumi. Gadījumā, ja pasākums, piemēram, kāzas, plānots zem klajas debess, lieliska izvēle ir telts noma. Piemēram, http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/ atradīsiet izcilas teltis tieši kāzām, tomēr kas jāpatur prātā, ja pasākumam būs vajadzīga telts?


KĀDAM MĒRĶIM NEPIECIEŠAMA TELTS?
Ja pasākumam izvēlaties īrēt telti, vispirms ir jābūt skaidram pasākuma mērķim. Sporta svētkos telts veiks atbalsta funkciju, bet kāzu balles gadījumā teltij ir jāspēj pasargāt visus kāzu viesus. No pasākuma mērķa ir atkarīgs optimālais telts izmērs, piemēram, ja tikai daļa pasākuma noritēs teltī, var izvēlēties mazāku nojumi, bet, ja paredzēta, piemēram, balle pilnīgi zem jumta, vajadzēs lielāku telti. Dažādus kāzu telšu variantus atradīsiet http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/.

VAIRĀKAS MAZAS VAI VIENA LIELA TELTS?
Izvērtējiet, cik lielu telti vajadzēs! Populārākās Akurāts teltis (tostarp arī šeit redzamās kāzu teltis http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/ ) lielākoties tiek izvēlētas kvadrāta formā, jo tās var apvienot, radot salīdzinoši lielu telpu. Aprēķiniet cilvēku skaitu un izvēlētais pasākumu inventāra serviss palīdzēs izvēlēties labāko telšu izvietojumu.

NE TIKAI NOMA, BET ARĪ SERVISS!
Tad, kad būsiet izvēlējies savam pasākuma piemērotākās teltis, piemēram, kāzu teltis no http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/ , būs pienācis laiks domāt par to uzstādīšanu. Visparocīgāk ir papildus telšu īrei izvēlēties arī piegādi, montāžu un demontāžu, kas ir arī Akurāts piedāvājumā. Šādā veidā teltis tiks uzstādītas droši ar garantiju, jo to darīs profesionāļi.

NODERĪGI PAKALPOJUMI VĒL BEZ TELŠU ĪRES
Īrējiet nojumes un teltis pie pieredzējušiem nomas servisa sniedzējiem, piemēram, Akurāts, jo šis uzņēmums papildus nojumēm piedāvā arī citus pakalpojumus, piemēram, galdu, krēslu, solu un dekoru nomu. Šādā veidā Jūs ieekonomēsiet, izvēloties viena uzņēmuma pakalpojumus.
Apskatiet kompānijas Akurāts mājaslapas sadaļu http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/ , kur atradīsiet labākās kāzu teltis un citiem pasākumiem piemērotas nojumes, kā arī citu svarīgu informāciju par pasākumu organizēšanu un inventāru!