CIK VALODU CILVĒKS SPĒJ APGŪT?

Cik bieži dienā Jūs saskaraties ar valodu, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja darbojaties multinacionālā vidē, studējat augstskolā, regulāri skatāties ārzemju televīzijas pārraides vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir būtiska nozīme. Lai svešvalodas uztveršana un komunikācija tajā norisinātos bez pārpratumiem, par noderīgu palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga darba pieredze. Iepazīstieties ar vairākiem no uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem!


TULKOJUMU BIROJS – ATSAUCĪGS UN ELASTĪGS
Informācijas tehnoloģijas, būvniecība, zinātne, nekustamie īpašumi, mežsaimniecība, tīmekļa vietņu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot visdažādākos tekstus, jo pazīst šīs jomas. Kā tas ir iespējams? “Skrivanek Baltic” darbinieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko darba pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, cita starpā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa telefonu, seriālu dublēšanu. Lai garantētu teicamu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs ikvienu tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā attīstītai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI – PIEPRASĪTĀKIE
Vai Jūs zinājāt, ka angļu valoda ir viena no trīs pasaulē lielākajām valodām? Nav brīnums, ka cilvēki vēlas to apgūt augstvērtīgā līmenī pie pieredzējušiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi domāti gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Lai mācības būtu pieejamas ikkatram ērtā veidā un laikā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārvalstīs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvlaiku aizraujošām aktivitātēm.
JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir kāda vieta, kur noderīgas zināšanas savienojas ar košākajiem vasaras piedzīvojumiem. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas aktivitātes vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās atbildīgiem un kompetentiem vietējiem skolotājiem, tiek pieaicināti arī ārvalstu pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Aplūkojiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvākajā laikā, http://bernunometnes.lv/!
KONFERENČU TULKOŠANA ARĪ INTERNETĀ
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast konferences runātāju sacīto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” pieprasījuma gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehniku (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Apmeklējiet www.skrivanek.lv – tas ir Jūsu gids svešvalodu pasaulē!