CIK VALODU PAKALPOJUMUS JŪS VARAT NOSAUKT?

Cik īpaša nozīme Jūsu ikdienā ir valodai, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja strādājat pakalpojumu sfērā, ceļojat, Jums ir skolas vecuma bērns, tad, visticamāk, ar kādu svešvalodu sastopaties katru dienu. Lai svešvalodas izmantojums katru reizi būtu atbilstošs valodas normām, Jums var palīdzēt valodu speciālisti no starptautiskā valodu uzņēmuma “Skrivanek Baltic”. Uzziniet vairāk par daudzveidīgajiem pakalpojumiem!

 

TULKOJUMU BIROJS, KAS STRĀDĀ VAIRĀK KĀ 100 PASAULES VALODĀS
kādā jomā teksts Jums jāpārtulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var iztulkot jebkuras jomas tekstu. valodu uzņēmuma speciālisti veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt dažādos datņu formātos. Tulkojumu birojs nodrošina arī specifiskus pakalpojumus, kā piemēram, filmu dublēšanu un sinhrono tulkošanu čukstus. Ja Jums vajadzīga tulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to. Vairāk uzzini šeit!

ANGĻU VALODAS KURSI INDIVIDUĀLĀM VAJADZĪBĀM
Vai Jūs zinājāt, ka angļu valoda ir trīs lielāko pasaules valodu vidū? Nav pārsteigums, ka dažādu vecumu cilvēki izvirzījuši sev par mērķi to apgūt augstvērtīgā līmenī pie pieredzējušiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Lai apmācības būtu pieejamas ikvienam, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvlaiku aizraujošām aktivitātēm.

BĒRNU NOMETNES, KAS IR NE VIEN JAUTRAS, BET ARĪ NODERĪGAS
Veids, kā svešvalodas tiek apgūtas bērnu nometnes laikā, atšķiras no skolas mācību programmas. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai interešu grupai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu cienītājiem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” rūpējas, lai bērniem būtu iespēja sarunāties ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns vēlas apgūt. Tas palīdz labāk saklausīt, precīzāk izrunāt vārdus un teikumus un atbrīvoties no sasaistītības. Vietnē www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvāko mēnešu laikā!

KONFERENČU TULKOŠANA STARPTAUTISKIEM PASĀKUMIEM
Vai esat piedalījies pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar atšķirīgu valodu zināšanu līmeni un ir uzaicināts tulks? Lai saziņu padarītu ērtāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu vidū ir konferenču tulkošana, ko veic pieredzējuši tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc valodu uzņēmums saviem klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī internetā – vietnē “Skype”.

Svešvalodu studijām nav vecuma ierobežojuma. Izaiciniet sevi sākt mācīties tās valsts valodu, uz kuru vēlaties doties brīvdienu ceļojumā! “Skrivanek Baltic” Jums palīdzēs!