DARBA INSPEKCIJA NAV BIEDĒJOŠA, JA DARBA DROŠĪBA BŪS KĀRTĪBĀ

darba inspekcija

DARBA DROŠĪBAS EKSPERTS – FNSERVISS.LV!

 

Gadījumā, ja vēlaties sameklēt profesionāļus tādā jomā kā darba aizsardzība, obligāti ieskatieties mājaslapā Fnserviss.lv, kur tiek pārdots gan darba apģēbs, gan dūmu detektors. Fnserviss.lv būs droša izvēle arī, ja jāuzlabo vides aizsardzība vai arī darba inspekcija ir Jūsu uzņēmumam aizrādījusi par nepilnībām.

 

DARBA APĢĒRBS RŪPĒS PAR JŪSU STRĀDNIEKIEM

Ja Jums kā darbadevējam rūp savi darbinieki, darba aizsardzība ir augstākajā kvalitātē, t.sk. strādniekiem tiks nodrošināts piemērots darba apģērbs. Piemēram, strādājot nedrošā vidē, atbilstošs darba apģērbs varēs aizsargāt strādniekus no satraumēšanās. Gluži tāpat ir kādi darbi, kam nepieciešams atstarojošs darba apģērbs, piemēram, atrodoties ārā tumsā. Varētu teikt, ka darba apģērbs ir pirmais solis uz droši paveiktu darba aizsardzību.

 

DARBA INSPEKCIJA NAV BIEDĒJOŠA, JA DARBA DROŠĪBA BŪS KĀRTĪBĀ

Ja vēlaties, lai darba inspekcija Jūsu uzņēmumams nevarētu atrast, par ko aizrādīt – par Jūsu uzņēmuma partneri ņemiet Fnserviss.lv. Fnserviss.lv spēs veikt pilnveidošanas darbus Jūsu uzņēmumā, lai uzņēmumam darba aizsardzība būtu veidota atbilstoši visiem nepieciešamajiem noteikumiem. Tad, ja darba inspekcija griezīsies pret Jūsu uzņēmumu, Fnserviss.lv varēs būt Jūsu pieredzējušais pārstāvētājs komunikācijā ar šo iestādi. Daba inspekcija nebiedēs tos, kas ir Fnserviss.lv pārstāvāmie.

 

DŪMU DETEKTORS PALĪDZĒS JUMS JUSTIES MIERĪGI

Darba aizsardzība un arī vides aizsardzība vairs nav pilnībā ievērotas bez visādiem spcializētajiem produktiem, kurus Jums ir iespēja parocīgi iepirkt Fnserviss.lv tiešsaistes portālā. Šeit būs pieejams gan glīts dūmu detektors elegantām istabām, gan vienkāršs dūmu detektors ražošanas ēkām. Tad, ja Jums šobrīd nav nepieciešams dūmu detetors, bet gan citādākas preces darba vides drošības uzturēšanai – ieskatieties e-veikalā nekavējoties!

 

ARĪ VIDES AIZSARDZĪBA IR FNSERVISS.LV EKSPERTĪZES LAUKS

Arī vides aizsardzība ir joma, kurā Fnserviss.lv it visu pārzinās un varēs nodrošināt dažādus risinājumus. Jūsu uzņēmumam tiks sniegti visdažādākie pakalpojumi un lietas, ar kuru atbalstu vides aizsardzība būs veicama gluži vienkārši un parocīgi. Turklāt vides aizsardzība un tur esošie pakalpojumi noderēs gan preventīvām funkcijām, gan tad, kad būs ir radies neplānots dabas apdraudējums.

Ienāciet portālā Fnserviss.lv, ja Jums ir nepieciešams dūmu detektors un darba apģērbs, kā arī, ja vēlaties apzināt tāda veida jomas kā vides un darba aizsardzība!