Dāvanas vīriešiem Ziemassvētkos, dzimšanas dienā un citos svētkos!

dāvanas vīrietim dāvanuserviss.lvAtrast piemērotu dāvanu vīriešiem – brālim, tētim, draugam vai mīļotajam – sievietēm var būt liels uzdevums. Viņi ir tik atšķirīgi – aktīvie, sporta fanāti, un beidzot ar ļoti praktiskiem un riktīgiem mājas saimniekiem. Tāpēc nereti vajadzīgās dāvanas meklējumi reizēm rada jautājumus: vai būs noderīga, patiks, atbildīs viņa interesēm utt. Lai nebūtu jānorobežojas ar tradicionālām dāvanām – kaklasaiti, kreklu vai galējā gadījumā zeķēm-, aplūko dāvanu idejas vīrietim internetā. Dāvanas ikvienam vīrietiem!

Dāvanas vīrietim – asas izjūtas, nebijušas emocijas un prātā paliekošas atmiņas

Par pamatu ņemot vīrieša dzīvesveidu un intereses, uzdāvini kādu no elpu azartiskajiem piedzīvojumiem:

  • drifta mašīnas izbrauciens pa līkumotu trasi;
  • kartinga vai kvadracikla trasē;
  • piedzīvojumi ūdenī niršanas vai veikborda apmācībās.);
  • kā arī vairāki lidojumi īstos lidaparātos (lidmašīnā virs pilsētas panorāmas, helikopteru, deltaplānu sertificēta instruktora pavadībā).

Dāvana vīrietim brīvdienās un maltītes meistarklasēm

Nopērc kādu no vairākiem kulinārijas apmācību piedāvājumiem ēdiena gatavošanas meistarklasēs un uzdāvini turpmāk izmantojamu pieredzi un meistarību. Nedēļas nogale vienā no atpūtas namiem vai Latvijas pilīm ar bagātīgām vakariņām un papildus ekstrām dos baudpilnu brīvā laika pavadīšanu un maksimālu relaksāciju.

Dāvana vīrietim – relaksējošas procedūras

Ja viņam ir pietiekami daudz ikdienas piedzīvojumi, tad vajadzīga atslābinoša dāvana. Uzdrīksties savam vīram vai brālim sagādāt dāvanā kādu no ķermeņa relaksējošām un spēku atjaunojošām procedūrām. Bagātīgi lielā izvēlē eksotiskas, Autrumnieciskas un klasiskās ķermeņa masāžas veselībai un možumam. Runā, ka ūdens spēj nomierināt un atslābināt, tālab dāvana vīrietim ūdens relaksācijas centra apmeklējums vai karstais pirts rituāls izdzīs ikdienas stresu un atgūt spēkus un možumu.

Dāvana sportiskam vīrietim

Cik vīriešu tipu, tik vēlmju! Dāvana vīrietim var būt kaut kas no aktīvās atpūtas – treniņu zāles mēneša abonements, aizraujoša sporta veida apmācības (elegantas paukošanās vai savdabībā kērlinga nodarbības). Dāvanas vīriešiem ir daudzveidīgā sortimentā, spēj tik izvēlēties!

Ja beigās nespēj izķirties par dāvanu, sagādā dāvanu komplektu. Tur ietverti atšķirīgi piedāvājumi, no kuriem vīriešu kārtas pārstāvis pats varēs izraudzīties sev dāvanu. Tāds dāvanas risinājums sagādās jaukas un neaizmirstamas sajūtas dzimšanas vai vārda dienā, gada nogales svinībās kā arī pārējos gada svētkos.

Ja esi nolēmis izvēlēties kādu no dāvanu piedāvājumiem ienāc ŠEIT!

Leave a Comment.