DAŽĀDI UGUNSDROŠĪBAS SISTĒMU RISINĀJUMI – IZVĒLIES SEV NEPIECIEŠAMO FNSERVISS.LV

fnserviss.lv par ugunsdrošībuUgunsdrošība un ar to saistītie jautājumi ir svarīgi lielos un mazos uzņēmumos. Viens no uzņēmumiem, kas nodrošina efektīvus, ar ugunsdrošību saistītus pakalpojumus, ir FN-Serviss.
FN- Serviss – profesionāļi, kas lieliski pārzina savu darbu, tāpēc, izvēloties šīs kompānijas pakalpojumus, varat būt drošs, ka tiks ieteikti vislabākie risinājumi . FN-Serviss ne tikai piedāvā dažāda veida drošības sistēmas, bet arī nodrošina to uzstādīšanu.
FN-Serviss sortimentā dažāda veida drošības sistēmas, lai katrs uzņēmums varētu izvēlēties sev vēlamās.

FN-Serviss nodrošina dažādas signalizācijas sistēmas. Būtiska ir, piemēram, ugunsdrošības signalizācija.
Būtiski piebilst, ka ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšana atsevišķos gadījumos ir obligāts nosacījums.
FN-Serviss piedāvājumā divu veidu ugunsdrošības signalizācijas iekārtas -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Konvencionālā jeb analogā ugunsdzēsības sistēma būs piemērota neliela izmēra telpām, savukārt lielākos objektos vēlams uzstādīt adrešu ugunsdzēsības sistēmu. Šī sistēma nodrošina, ka katram uzstādītajam dektatoram ir konkrēta adrese, kas dod iespēju noteikt precīzu bojājuma vai ugunsgrēka rašanās vietu.
Lai uzzinātu vairāk par FN-Serviss piedāvātajām signalizācijas sistēmām, ieskaties Fnserviss.lv
NEPIECIEŠAMS CIVILĀS AIZSARDZĪBAS PLĀNS? UZTICI TO FN-SERVISS KOMANDAI
Uzņēmums Fn-Serviss piedāvā arī vairākus ar darba aizsardzību saistītus pakalpojumus – kā piemēram, darba vides iekšējā uzraudzība un obligāto veselības pārbaužu noteikšana.
Vēl viena Fn-Serviss sniegta iespēja- darba aizsardzības kursi. Apmācību laikā tiek apgūts viss vajadzīgais, lai pēc to pabeigšanas kursants varētu veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus. Darba drošības kursi ilgst 60 stundas, un to laikā tiek apspriesti pamatjautājumi – piemēram, darba aizsardzība un darba vides riska faktori.
Fn-Serviss pakalpojumu klāstā arī darba aizsardzība, darba iekšējā uzraudzība un ar to saistīti pasākumi. Tā ir lieliska iespēja uzņēmumam gādāt par drošu darba vidi.
Ja nepieciešams civilās aizsardzības plāns, arī tā izstrādi var uzticēt FN-Serviss komandai, kas izstrādās konkrētajam uzņēmumam atbilstošu civilās aizsardzības plānu, kā arī veiks tā saskaņošanu ar ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Ieskaties FN-Serviss mājas lapā fnserviss.lv un uzzini visu būtisko informāciju par drošu darba vidi !