Dažādu modeļu auto riepas

ziemas riepasPirelli Key Point autocentros iespējams atrast dažādu modeļu auto riepas, akumulatorus un citas mašīnu komponentes; paralēli iespējams saņemt vairākus servisa pakalpojumus.

Jautājums “Kur iespējams nopirkt lētas riepas?” ir ticis uzdots vienmēr. Bet, pateicoties Pirelli Key Point riepu servisiem, atbilde uz attiecīgo jautājumu ir ātri atrodama. Te tiek piedāvātas lētas riepas ar ļoti labu veiktspēju gan vienkāršai braukšanai, gan sporta sacensībām. Tādēļ, ja Jums nepieciešamas lētas riepas, noteikti atcerieties par Pirelli Key Point auto centriem.

RIEPAS UN DISKI – AUTOMAŠĪNAS KOMPONENTES, BEZ KURĀM NAV IESPĒJAMS IZTIKT

Kvalitatīvas riepas un diski spēj garantēt, ka automašīnas vadīšana ir visnotaļ patīkamāka un arī drošāka. Taču pirms tam jāzina, kādas auto riepas un diski Jūsu mašīnai piemēroti. Ja attiecīgā informācija iegūta, sameklējiet kādu no Pirelli Key Point centriem – te pieejamas neskaitāmu modeļu riepas un diski jebkāda veida auto, tostarp sporta un lauksaimniecības tehnikai.

Izvēlies riepas šeit- http://www.pkp.lv/ziemas-riepas/!

KAM JĀPIEVĒRŠ VĒRĪBA, PĒRKOT VASARAS RIEPAS?

Vasaras riepas tiek ražotas patiešām daudzveidīgas, un jebkurš parametrs ietekmē transportlīdzekļa vadīšanu. Bet kuri ir nozīmīgākie parametri, kuriem jāpievērš uzmanība, pērkot vasaras riepas? Obligāti pārliecinieties, ka izvēlieties piemērotāko protektoru – tas ietekmē gan degvielas patēriņu, gan bremzēšanas ceļa garumu un citus svarīgus parametrus. Tāpat uzmanība jāpievērš marķējumam, kuru var atrast uz vasaras riepas – tas sevī ietver nozīmīgu informāciju.

KAD NEPIECIEŠAMAS ZIEMAS RIEPAS?

Ziemas riepas sastāvā tiek izmantots daudz mīkstāks gumijas sastāvs, tādā veidā nodrošinot labākus veiktspējas parametrus zemās temperatūrās. Tāpat ziemas riepas aprīkotas ar īpašu protektoru, kas tās padara izmantojamas gan uz ledaina, gan mitra un sniegota seguma. Tādējādi tiek iegūta ne tikai uzlabota vadāmība, bet arī būtiski samazināts bremzēšanas ceļš. Rezumējot visus iepriekš minētos faktorus, ir saprotams, ka ziemas riepas nepieciešams iegādāties maksimāli kvalitatīvas.

AUTO RIEPAS UN TO APKOPE

Viens no veidiem, kā iegūt ilgāku auto riepas mūžu, ir izmantojot speciālu līdzekli, kas ļauj riepas pasargāt no UV stariem. Tāpat jāņem vērā savērsuma – sagāzuma leņķis – tas nodrošina gan auto riepas ilglaicību, gan mašīnas vadāmību. Savukārt, novērojot vibrāciju, auto riepas vajadzīgs balansēt. Šādus pakalpojumus Jums var piedāvāt atsaucīgie Pirelli Key Point darbinieki.

Ja lētas riepas ar pieklājīgu kvalitāti ir tas, kas vajadzīgs, Pirelli Key Point darbinieki Jums varēs tās piedāvāt. Noskaidrojiet visu, kas nepieciešams mājaslapā www.pkp.lv!