Fotosesija- lieliska dāvana

1Davanuserviss.lv ir sabiedrībā labi atpazīstams e-veikals, kur var atrast dāvanu kartes, kuras sniegs iespēju to saņēmējiem izbaudīt visvisādus pārsteidzošus piedzīvojumus. Ieskaties online veikalā Davanuserviss.lv, ja ir nepieciešama dāvana draugiem vai radiem – e-veikala piedāvājumā ir gan fotosesija draudzenei, gan interesanta dāvana vīrietim, gan relaksējošas procedūras tādās vietās, kā “Piena muiža” vai Dikļu pils. Davanuserviss.lv piedāvās iegādāties pārsteigumu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam bez liekām pūlēm un parocīgi, turklāt dāvanu kartes dos iespēju to saņēmējam piedzīvot nepieredzētas izjūtas.

Ja vēlies pasniegt neaizmirstamu dāvanu savai sievietei, īstā izvēle ir fotosesija, kā laikā viņai būs iespējams atrast sevī paslēpušos modeli. Fotosesija ir ne tikai interesants vakara aizvadīšanas veids ar draudzenēm, bet ļaus iemūžināt arī kādus dzīvē svarīgus mirkļus. Fotosesija varētu būt lielisks turpinājums izlaidumam, vai daļa no vecmeitu ballītes, bet fotosesija gaidību laikā var piefiksēt nākotnei mirkli pirms ģimenes pieauguma. Katrā gadījumā, jebkāda fotosesija, papildināta ar gaumīgu kosmētiku, iepriecinās un sildīs meitenes sirdi. Davanuserviss.lv klāstā ir dāvanu kartes atšķirīgām fotosesijām gan telpās, gan ārpus telpām.

Uzzini vairāk- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/fotosesija-fotografesanas-davana!

LABĀKĀ DĀVANA VĪRIETIM IR ADRENALĪNA PILNI

Ja Tev vajadzīga atbilstoša dāvana vīrietim, tad Davanuserviss.lv ir labākā vieta, kur tādu meklēt. Aizraujoša dāvana vīrietim varētu būt iespēja pamēģināt kādu nemēģinātu aktīvās atpūtas veidu, piem., šaušanu ar loku vai nobraucienu ar bobsleju. Tāpat augstu novērtēta būs arī tāda dāvana vīrietim, kas dos iespēju piedzīvot asu izjūtu pieplūdumu asinīm – lidošana ar deltaplānu vai brauciens ar motociklu. Ja neesi pārliecināts, kāda veida dāvana vīrietim ļautu justies pa īstam iepriecinātam, Davanuserviss.lv piedāvā pasūtīt dāvanu kartes, kuras vīrietis pats varēs izlietot pēc saviem uzskatiem.

PIENA MUIŽA ATPŪTAS MĪĻOTĀJIEM

Tiem, kas pēc dabas ir miera mīļotāji, patiks saņemt dāvanu kartes no tāda atpūtas kompleksa kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv piedāvā gan aizvadīt brīvdienas kompleksā “Piena muiža”, gan izbaudīt vienkārši vienu pirts vakaru. “Pirts muiža” klientiem piedāvā arī tādu iespēju kā pāris dienu atpūta topošajām māmiņām, kā arī īpaši sagatavotus pārsteigumus pārīšiem. “Piena muiža” – atbilstoša izvēle, ja Tev nepieciešama īpaša dāvanu karte SPA mīļotājiem!

http://www.davanuserviss.lv/