GALDI UN KRĒSLI DAŽĀDA VEIDA PASĀKUMIEM – IESKATIES AKURATS.LV  

 Krēslu un galdu īreDrīz labais laiks būs klāt. Neatkarīgi no tā, vai pasākums iecerēts telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs atbilstošs inventārs. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ katrs var apsvērt iespēju izmantot Akurats.lv pakalpojumus.

Piemēram, ja vajadzīga telts vai nojume, Akurats.lv būs vispiemērotākā izvēle – pieejamas dažādas teltis, tādā veidā ikviens varēs atrast visoptimālāko variantu. Telts noma būs ērtākais risinājums, ja telts vajadzīga tikai uz konkrēto pasākumu. Akurats.lv piedāvātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru novērtē daudzi tirdziņu, festivālu un citu pasākumu organizatori un dalībnieki.

Ja pasākumam nepieciešami arī krēsli, ieskaties Akurats.lv   piedāvājumos! Krēslu noma ir lielisks risinājums brīžos, kad krēsli nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu.

Svarīgi atzīmēt, ka sortimentā arī galdi! Pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos dažādos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā pasākumā.

Krēslu un galdu noma – iespēja saņemt tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko inventāru, turklāt – tādā skaitā, kāds tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī labs variants, kā ietaupīt, jo nav jādomā, kur uzglabāt inventāru pēc pasākuma beigām.

Bet varbūt tu sapņo uzrīkot lielisku ballīti saviem draugiem? Akurats.lv sortimentā stilīgi bāra krēsli un pat bāra lete! Izmanto šo iespēju, lai sarīkotu lielisku pasākumu saviem draugiem!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju komfortu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami konkrētajam pasākumam, jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Vēlamais inventārs tiks nogādāts pasākuma norises vietā, kā arī uzstādīts un demontēts , kad pasākums būs beidzies. Akurats.lv – lai svētki izdodas!