Hanteles, sporta preces, preces bērniem, mobilie tālruņi – veikalā 1a.lv

hanteles veikalā 1aJa plāno vai nesen esi iegādājies jaunu mobīlo telefonu, aktuāls var būt arī aksesuāru jautājums. Mobīlo telefonu aksesuāri plašā izvēlē iegādājami interneta veikalā 1a.lv.

Interneta veikals piedāvā iegādāties aksesuārus, kas ne tikai piešķirs mobilajam telefonam īpašu izskatu, bet arī pildīs aizsargājošas funkcijas- piemēram, maciņus, apvalkus, vāciņus un ekrāna aizsargus. Tāpat vietnē atrodami arī telefonu lādētāji, baterijas un daudz citu nepieciešamu lietu .

Veikala 1a.lv bagātīgajā preču un produktu klāstā pieejami telefonu lādētāji dažādu modeļu mobīlajiem telefoniem. Vietnē nopērkami ne vien telefonu lādētāji, bet arī savienotājkabeļidatu pārraidei uz datoru.

Kvalitatīvus telefona lādētājus un mobīlo telefonu aksesuārus vari iegādāties veikalā 1a.lv.

ĪPAŠI IZDEVĪGI PLANŠETDATORU PIEDĀVĀJUMI – 1A.LV

 1a.lv ir arī datoru veikals. Tajā atradīsi augstas kvalitātes datortehniku par izdevīgām cenām. Piedāvājumā personāldatori, portatīvie datori, planšetes, kā arī aksesuāri datora ērtākai un veiksmīgākai lietošanai.

Planšetes – parocīga ierīce mūsdienās. Ar planšetes palīdzību sociālo tīklu un interneta lietošana, kā arī daudz citu lietu kļūst daudz pieejamākas.

Mūsdienīgo tehnoloģiju piekritējiem visādā ziņā saistošs būs Smart TV piedāvājums. Šis ir tehnoloģiju sasniegums, kas ļauj izmantot internetu un dažāda veida pārlūkprogrammas neizmantojot datoru.

Kā minēts, 1a.lv piedāvājumā vairāku populārāko ražotāju Smart TV. Piemēram, daudzu novērtēts ir LG Smart Tv, kas izceļas ne tikai ar kvalitāti, bet arī modernām un pārdomātām funkcijām.

Pērc Smart TV veikalā 1a.lv un izvēlies ērtāko preces piegādes veidu- piemēram, 1a.lv birojā, omniva pakomātos visā Latvijā vai ar kurjera starpniecību. Izvēlies sev izdevīgāko piegādes veidu un saņem pirkumu pavisam drīz!

ROTAĻLIETAS , SPORTA PRECES UN PRAKTISKAS LIETAS MĀJAI ARĪ MEKLĒ VEIKALĀ 1A.LV

Interneta vietnē 1a.lv iegādājamas arī sporta preces- piemēram, dažādu sporta veidu inventārs, kā arī svara stieņi un hanteles.

Sporta preču klāstā atradīsi dažāda veidu un svara hanteles, kas noderēs gan sporta zālē, gan vingrojumu veikšanai mājas apstākļos. Uzzini vairāk šeit- http://www.1a.lv/sporta_preces_atputai/hanteles

Tāpat interneta veikalā 1a.lv nopērkamas arī dažāda veida preces mājoklim- piemēram, virtuves svari, kas būs noderīgs palīgs ēst gatavošanā un sarežģītu recepšu izmēģināšanā. Piedāvājumā vairāk kā trīsdesmit dažādu virtuves svaru modeļi no labākajiem ražotājiem – piemēram, tādiem kā Beurer un Scarlett.

Ja gribi taupīt elektroenerģiju un citus resursus, vērts ielūkoties arī 1a.lv led spuldžu piedāvājumā. Izvēlei 4 veidu led spuldzes- 2U, 3U, spirāles un sveces veida. Izvēlies sev vajadzīgo!

1a.lv- ērta iepirkšanās ikvienam. Šeit atradīsi arī plašu bērnu preču klāstu – piemēram, bērnu ratus un staigulīšus, kā arī spēles un rotaļlietas dažāda vecuma bērniem- piemēram, visu novērtēto lego. Nopērkami dažādi lego komplekti visiem vecumiem un gaumēm !