Higiēna uzņēmumā – zelta vērtē

Apgūt sanitāro minimumu un aizvadīt pārtikas higiēnas apmācības nepieciešams ir situācijās, kad grasāties sākt darbu krodziņā vai pārtikas nišas uzņēmumā. Tiešsaistes vietne Webapmaciba.lv sniedz iespēju apgūt nepieciešamās zinības katram praktiskā un elementārā manierē par draudzīgu samaksu. Higiēnas un ražošanas prakse vai pārtikas drošība uzņēmumā – apgūstiet sertificētas programmas internetā latviski vai krieviski un esiet gatavs darbam  pārtikas biznesā!

Webapmaciba.lv piedāvā opciju   nelielā laika posmā gūt ieskatu par dažādām tēmām, to vidū ir higiēnas prasības uzņēmumā, pārtikas apriti nosakošie ES un LR normatīvi un vēl citas. Ja darba ikdiena saistīta ar pārtiku, higiēna uzņēmumā un tās priekšnosacījumu atbildīga ievērošana ir būtisks priekšnosacījums, lai veidotu patīkamu apkārtni nodarbinātajiem un apmeklētājiem. Webapmaciba.lv pārtikas higiēnas kursi nodrošinās zināšanas kolektīvam, lai drošība un higiēna uzņēmumā būtu saskaņā ar labākajiem priekšzīmīguma piemēriem.

Virtuāli pārtikas higiēnas kursi būtiskākajām zināšanām par jomu

Lai aizsāktu pārtikas higiēnas apmācības, jāreģistrējas Webapmaciba.lv mājaslapā kā individuālam apmeklētājam vai jāpievienojas no kompānijas konta un jāpasūta pārtikas higiēnas kursi. Pēc tam interesents iegūs pieeju  vajadzīgajiem kursu tematiem pašam piemērotā diennakts brīdī un vietā Latvijā. Šādi, lai apgūtu vērtīgas pārtikas higiēnas apmācības, nav jāpatērē laiks , dodoties uz klātienes kursiem, taču apgūt sanitāro minimumu var, tikai izraugoties īsto brīdi, iekārtojoties savā klubkrēslā. Papildus pieredzējusī platforma Webapmaciba.lv piedāvā apmācību apgūšanas opciju vidēji trīs stundās, vadoties pēc iepriekšējām zināšanām.

Kas ir higiēnas un ražošanas prakse?

Vai zināji, ka dzeršanai paredzētajam ūdenim, kā arī ūdenim, kuru pielieto produktu vai iekārtu mazgāšanai, kā arī ledum, ko izmanto dzesējot, jāatbilst speciālām prasībām? Higiēnas un ražošanas prakse aplūko virkni dažkārt arī gluži elementāru un pašsaprotamu punktu, kurus jāņem vērā restorānu un ražotņu ikdienā, lai pārtikas drošība uzņēmumā būtu priekšzīmīgā līmenī. Pārtikas higiēnas kursi ēdināšanas nozares uzņēmumu nodarbinātajiem ir neaizstājami būtiski, jo vienīgi atzīstama higiēnas un ražošanas prakse ik uz soļa ies roku rokā ar teicamu produktu kvalitātes standartu, darbinieku drošību, tāpat klientu veselību.

Kad pārtikas drošība uzņēmumā būs izstudēta un pārtikas higiēnas apmācības sekmīgi nokārtotas, ēdināšanas higiēnas mācību kursu eksperts Webapmaciba.lv tūdaļ saģenerēs apliecinājumu ar kursu dalībnieka vārdu un uzvārdu, un to būs iespējams tūdaļ arī izdrukāt, saglabāt datorā vai aizsūtīt uz e-pastu. Reģistrējoties kā juridiskai personai, varēs redzēt kursantu uzrādītos rezultātus , kas būs ērts veids laika un resursu optimizēšanai. Ja gribi apgūt sanitāro minimumu kvalitatīvi, veikli un bez liekiem apgrūtinājumiem, ienāc Webapmaciba.lv !