IEGĀDĀJIES ĻOTI IZDEVĪGI UN PAROCĪGI INTERNETA VEIKALĀ – VISS TŪRISMAM, IZKLAIDEI UN BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAI. 1A.LV!

velosipēdi Interneta veikalā 1a.lv varēsi pasūtīt dažādas preces tūrismam un sportiskam dzīvesveidam.

Pozitīvas brīvdienas var dot patīkams brauciens ar velosipēdu pa pilsētu, meža takām vai pludmali. 1a.lv piedāvājuma klāstā dažāda tipa velosipēdi: bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem.

 Hibrīda tipa velosipēdi būs piemēroti braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām, tādēļ atbilstošs braukšanai kā laukos, tā arī pilsētā. Savukārt pieaugušo velosipēdi tiek grupēti dažādos veidos. Šosejas velosipēdi riteņošanai pa līdzeniem ceļiem, un ir arī kalnu jeb MTB velosipēdi braucieniem pa mežainiem ceļiem. Jauniešu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – līdz 1.65 m augumā.

Bet varbūt meklē skrituļslidas?  1a.lv lapas labajā pusē atlasi būtiskos vienumus, atzīmējot skrituļslidu stilu, tipu, kā arī izmēru. Savukārt jautrībai mājās, turpat pagalmā, varētu pasūtīt batutu. Dažāda izmēra batuti bērniem un pieaugušajiem nodrošinās ne vien jautrus brīžus, bet arī palīdzēs uzlabot fizisko formu, attīstīs līdzsvaru un koordināciju.

Teltis un guļammaisi ir viena no visvairāk pieprasītākajām precēm, sākoties tūrisma-pārgājienu sezonai. Kā piemēram, ja paliec nakšņot pie ūdeņiem, automašīnā vai turpat uz zemes nebūs diez ko komfortabli, tieši tāpēc izvēlies kādu no 1a.lv sortimentā esošajām teltīm un guļammaisiem gulēšanas ērtībām! Matrači un somas – ļoti plašs sortiments -. Pozitīvi, ka piemērotākās preces atrašanu garantē ērtā preču filtrēšanas sistēma.

Ja doties makšķerēt ir tavs hobijs, ļoti labi noderēs dažnedažādi makšķerēšanas piederumi. Piemēram, zivju meklētāji makšķerēšanai, vai plītiņas vakariņu gatavošanai. Zivju meklētāji var uzrādīt zivju atrašanās vietu līdz pat 570 m dziļumā. Tie garantēs sameklēt labākās makšķerēšanas vietas. Īstiem brīvās dabas kempinga baudītājiem vienmēr līdzi ir ēšanas piederumi un gāzes degļi.

Plānojot atpūtu pie dabas vai pat braucot ekskursijā pa nomaļām vietām, tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS ir mūsdienīgas preces, ko atradīsi teju ikviena piedzīvojumu cienītāja līdzi paņemtā aprīkojuma sarakstā. Tūrisma pulksteņiem ir augstāka izturība, līdz ar to krietni izturīgāki pret triecieniem. Arī pret ūdens spiedienu un mitrumu, kas ir svarīgi laivošanas entuziastiem. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 m dziļumam. Savukārt profesionālākiem piedzīvojumu entuziastiem vērts nopirkt tūrisma GPS ierīci. Jo īpaši tiem, kam Geo-Caching ir kļuvusi par neatņemamu izklaidi. Saulesbrilles arīdzan var iegādāties interneta veikalā – atrodi tās pie atpūtas un tūrisma precēm!

 Ne tikai tūrisma preces, bet arī datortehnika, foto un video preces, telefoni un auto preces un piederumi u.c. Pasūti nepieciešamās preces interneta veikalā 1a.lv!