INTERNETA VEIKALS 1A.LV – TELEFONI, TELEVIZORI, IPOD UN DAUDZI CITI IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI.

telefonu akumulātori 1a.lvInterneta veikals 1a.lv – tā ir vieta, kur iespējams iegādāties visu nepieciešamo mājoklim. Ja esi ieplānojis iegādāties jaunu televizoru, bet nav laika vai vēlēšanās staigāt pa veikaliem, lai izvēlētos īsto, pastāv variants iepirkties interneta veikalā 1a.lv. Tur varēsi no plašā piedāvājumu klāsta izvēlēties sev vēlamo televizoru.

 Samsung ir viens no populārākajiem elektronikas ražotājiem . Tieši tādēļ jāpiemin Samsung Tv un to piedāvātās iespējas. Interneta veikalā 1a.lv atrodami vairāku modeļu Samsung televizori, arī Samsung Smart Tv, kas ļaus izmantot  jaunāko tehnoloģiju priekšrocības.

Arī tad, ja vēlies iegādāties jaunu telefonu, ieskaties 1a.lv piedāvājumu klāstā. Tur nopērkami dažādi telefoni – gan mobilie un viedtālruņi, gan arī bezvadu telefoni mājai vai darba vietai.

Veikalā nopērkami ne tikai telefoni, bet arī to citas telefonam noderīgas lietas – piemēram, vāciņi, maciņi, arī telefonu akumulātori. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies kādu no piedāvātajiem akumulatoriem – http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones/akumulatori_ladetaji_power_banks

Savukārt sadaļā ”Apple produkti” atradīsi mūsdienīgos Ipod un to aksesuārus. Izvēlies savai gaumei atbilstošo .

DAŽĀDAS PRECES MĀJAI, SPORTAM UN SKAISTUMKOPŠANAI. IESKATIES 1A.LV UN IZVĒLIES!

Nav noslēpums, ka daudzviet mājokļos un citās telpās, gaiss ir sauss – īpaši tas jūtams apkures sezonā. Viens no varantiem šādā situācijā ir gaisa mitrinātāji, ko plašā izvēlē piedāvā  veikals 1a.lv. Tāpat iespējams iegādāties dažādas citas preces mājai – piemēram, LED spuldzes, kas būs labs ieguldījums elektroenerģijas taupīšanā un dabas saudzēšanā.

Gada vēsajos mēnešos aktuāls pirkums būs elektriskie radiatori, kas nodrošinās telpās papildus siltumu . Daudzu iecienīti ir eļlas radiatori, kas ir funkionāli un viegli pārnēsājami. 1a.lv piedāvā dažādu preču zīmju un veidu eļlas radiatorus par pieejamām cenām.

Veikalā 1a.lv nopērkamas arī citas lietas mājas labiekārtošanai. Piemēram, lielā un mazā sadzīves tehnika, arī plītis un indukcijas virsmas. Iespējams iegādāties kādu no novērtētu ražotāju indukcijas virsmām, kas augstu kvalitāti .

Piedāvājumā arī veļas žāvētāji, kas būs labs palīgs lielās un mazās ģimenēs. Izvēlei dažādas ietilpības ierīces, turklāt – par lieliskām cenām.

Iepirkšanās vietnē 1a.lv iespējams iegādāties ne vien mājoklī nepieciešamas lietas, bet arī dažādas preces skaistumkopšanaiun sportam. Izvēlies kādu no matu veidotājiem perfektas frizūras izveidei. Piedāvājumā lieliski matu veidotāji katrai gaumei. Savukārt, ja tuvs aktīvs dzīvesveids, būsi priecīgs iegādāties kādu no veikalā piedāvātaji trenažieriem. Vai tie būtu velotrenažieri, kompleksie trenažieri vai kādi citi – izvēlies sev tīkamo sporta aprīkojumu!!