ĪSTERMIŅA AIZDEVUMS – ĀTRS VEIDS KĀ TIKT PIE NAUDAS LĪDZEKĻIEM!  

pirmais kredīts bez maksaskviens no mums var nonākt situācijā, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi. Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam kredīts nepieciešams, SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā iespēju saņemt ātro SMS kredītu bez procentiem. Šobrīd, arvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties naudas līdzekļus tieši ar ātro kredītu starpniecību. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Ātrie kredīti paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai. Lai saņemtu īstermiņa kredītu nav vajadzīgs ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīla Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu.

Kredīts no SMSCredit.lv ir tiešām ātri noformējams, turklāt, internetā. Ja esi reģistrējies, Tev atliks tikai veikt reģistrācijas apstiprinājuma maksu. Un, pēdējais solis būs vien pieteikties sev vēlamajai kredīta summai, norādot arī atmaksas termiņu. Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja Tu naudas kredītu no SMSCredit.lv aizņemsies pirmo reizi, Tev šis kredīts tiks piešķirts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies – ne par centu vairāk!

Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Tieši tādēļ šādu aizdevuma veidu dēvē par SMS kredītu. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā! Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā.

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Turklāt, visas pagarināšanas maksas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv speciālistiem. Sazināties ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru Tu vari, zvanot uz 67 333 990. Svarīgi atcerēties, ka SMSCredit.lv darba laiks ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.