ĪSTERMIŅA SMS KREDĪTS UZ LAIKAPOSMU LĪDZ 30 DIENĀM

www.kreditmarket.lv - ātrais kredīts internetāSMS kredīts – tā ir Tava izdevība bez ķīlas un galvojuma nokārtot naudu negaidītiem ikdienas tēriņiem! SMS kredīts internetā bez starpniekiem un gaidīšanas uz formalitāšu kārtošanu. Īstermiņa aizdevējs SMScredit.lv ir iespējojis noturīgu sistēmu ātrā kredīta saņemšanai, noformēt kredītu vari šādos veidos: aizdevuma pieteikšana tieši portālā pie SMScredit.lv, piesakot kredītu pie SMScredit.lv kredītspeciālistiem, pieteikt nepieciešamo naudas aizņēmuma apmēru pie sadarbības partnera Latvijas Pasts, vai nosūtot īsziņu!

Lai pieteikt ātro kredītu, vajadzētu būt vecumā no 20-75 gadiem. Tikpat svarīgs noteikums – nedrīkst būt iepriekš nokavēti kredīta maksājumi SMScredit.lv vai arī citās finanšu institūcijās vai pat pārkāpti kredītsaistību nosacījumi. Tas var liegt SMS ātrā kredīta pieprasījumu.

Gluži kā saņemot tūlītējo īstermiņa naudas aizdevumu internetā, arī SMS naudas aizdevuma noformēšanai ir vajadzīga ātrā kredīta pieteicēja reģistrācija mājaslapā, norādot prasīto informāciju: aktīvs mobilā telefona numurs un personas e-pasta adrese, arīdzan pieteicēja personas kods. Pēc reģistrācijas interneta vietnē SMScredit.lv, Tev ir parādījusies opcija pieteikt SMS īstermiņa naudas aizdevumu. Tev atliek vien no mājaslapā piereģistrētā telefona numura nosūtīt pieprasījuma SMS uz numuru 157, pierakstot aktuālo aizdevuma summu EUR valūtā, aizdevuma termiņu un vietnē norādīto paroli (par piemēru, EUR 150 30 otto33).Ja pēc SMS nosūtīšanas uz telefonu saņem apliecinājuma SMS par kredīta piešķiršanu, rezervēto īstermiņa kredītu varēsi saņemt konkrēti bankas kontā. Saņem SMS ātro kredītu bez liekām formalitātēm un mantas vai īpašuma ķīlas

SMScredit.lv ir vadošais ātro naudas aizdevumu izsniedzējs Latvijas teritorijā. Tas ietilpst 4Finance pārstāvniecībā, kas tiek pārstāvēta 12 valstīs. Par savu galveno mērķi nosaka īstenot brīvi pieejamus naudas pakalpojumus internetā un pēc iespējas attīstīt iedzīvotāju ikdienas kvalitāti, nodrošinot papildu finansesikdienas vajadzību realizēšanai un neplānotu izdevumu segšanai. Par opciju saņemt SMS naudas aizdevumu internetā var uzzināt portālā www.kreditmarket.lv – ātrais kredīts internetā!