IZDEVĪGĀKI NAUDAS PĀRSKAITĪJUMI UZ LATVIJU NEKĀ BANKĀ

naudas pārskaitījumi uz Latviju tranfergoMeklējat ātrākas iespējas citās zemēs nopelnīto pārskaitīt uz dzimteni, jo jums ir apnikuši sarežģīti, ilgi un pārāk dārgi banku starptautiskie naudas pārvedumi? TransferGo.com nodrošina risinājumu, kas atvieglos jūsu dzīvi, un naudas pārskaitījumi uz Latviju, naudas pārskaitījums uz Lietuvu vai citu valsti būs vienkāršs un ātrs!

TransferGo.com apsola, ka adresāts jūsu nosūtīto naudu saņems jau nākamajā darba dienā. Godīgi sakot, vairāk nekā puse no pārskaitījumiem, kas notikuši ar TransferGo.com palīdzību, pie saņēmēja citā valstī nokļūst jau tajā pašā dienā. Parasti tas notiek, ja uzņēmuma klients pārvedumu noformējis rīta pusē. Starptautiskie naudas pārskaitījumi bankā nav tik ātri, turklāt par tiem jāmaksā daudz dārgāk. Naudas pārskaitījumi uz Latviju vai naudas pārskaitījums uz Lietuvu ar TransferGo.com starpniecību maksā tikai 99 eiro centus, turklāt pārskaitījumiem starp eirozonas valstīm netiek piemērota komisijas maksa par valūtas konvertāciju.

Vai naudas pārskaitījumi uz Latviju vai citām valstīm ar TransferGo.com piedāvāto mehānismu ir sarežģīts? Kas klientam ir jādara? Process ir ļoti vienkāršs – veiciet reģistrāciju TransferGo.com, izveidojiet savu profilu, ieejiet sistēmā un veiciet naudas pārskaitījuma rezervāciju, minot adrestāta informāciju, pēc tam ar internetbankas vai debetkartes palīdzību veiciet vietējo pārskaitījumu uz TransferGo.com kontu. Kad šie soļi būs veikti, TransferGo.com parūpēsies, lai notiktu ātrs naudas pārskaitījumi uz Latviju un nauda pie saņēmēja nonāktu jau pēc dienas. Tomēr der atcerēties, ka naudas pārskaitījumi uz Latviju vai citu valsti netiks veikts brīvdienās un svētkos. Jums nebūs jāiznieko savs laiks, jādodas uz banku un jāstāv rindā, jums nebūs arī jātērē savs laiks un jāmeklē izdevīgāko no banku piedāvātajiem pārvedumu veidiem – lietojiet TransferGo.com un tiks īstenots ātrs un lēts naudas pārskaitījumi uz Latviju vai kādu citu valsti!

Uzņēmums TransferGo.com uzskata, ka atklātība, godīgums un laba sapratne ar klientiem ir ļoti nozīmīga panākumu sastāvdaļa, tādēļ pakalpojumu apmaksā nekad nebūs ietverta slēpta maksa vai pozīcijas. TransferGo.com savus klientus vienmēr uzrunā tiem saprotamā valodā, tādēļ naudas pārskaitījums uz Lietuvu vai citām Eiropas valstīm ir ne vien ātrs un drošs, bet arī saistīts ar vienkāršu komunikāciju – jautājumu gadījumā klients droši var vērsties pie TransferGo.com darbiniekiem pēc palīdzības un atbalsta.

Naudas pārskaitījumi uz Latviju vai naudas pārskaitījums uz Lietuvu ar TransferGo.com ir ne vien ātrs un ērts, bet arī ļaus ietaupīt Jūsu laiku un naudu. To apliecina arī klienti – TransferGo.com aptauja parāda, ka 98% kompānijas klientu ir gatavi ieteikt tā pakalpojumus izmantot saviem draugiem.

Ienāc un uzzini vairāk- https://transfergo.com/lv/