Izdevīgi kredīti pieejami internetā

Dzīve mēdz būt pārsteigumu pilna – arī neplānoti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tādēļ izveidots moderns risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var vien dažu minūšu laikā.

Šobrīd ir dažādi aizdevēji, kuru piedāvājumā vienkārši piesakāmi aizdevumi. Tieši tāpēc svarīgi izvērtēt dažādus variantus, lai izvēlētos, kuri aizdevumi ir vispiemērotākie. Viena no iespējām, ja gribi aizņemties izdevīgi un droši, ir ViaSMS. Tas ir kredītdevējs, kura piedāvājumā naudas aizdevums dažādām nepieciešamībām.

NAUDAS AIZDEVUMI LIELIEM UN MAZIEM DZĪVES PLĀNIEM

Brīžos, kad mazliet pietrūkst līdz algai, piemērota iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāielāgo gan, ka jaunajiem klientiem maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, kredītu noformējot atkārtoti, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Savukārt lielāku dzīves plānu realizēšanai noderīgs būs naudas aizdevums līdz EUR 1500. Lai kredīta noformēšana būtu vienkāršāka, aizdevējs piedāvā saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apmēru, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, Tu varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Neatkarīgi no tā, kāda apjoma naudas aizdevums nepieciešams, tas tiks izsniegts bez ķīlas un galvojuma! ViaSMS aizdevumi ļaus saņemt naudu tad, kad tas ir vajadzīgs!

Tāpat kā pie citiem kredītdevējiem, arī pie ViaSMS ir kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir izdevīga iespēja tiem, kas kredītu noformē pirmo reizi. Saņem sev vēlamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne tikai izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību bez riska.

AIZŅEMŠANĀS NOTEIKUMI

Aizdevumi pie ViaSMS noformējami ļoti ērti – mājaslapas kalkulatorā izvēlies aizdevuma summu un termiņu. Spied pogu “Saņemt aizdevumu!” un seko norādēm. Ja ViaSMS aizdevumi tiek noformēti pirmo reizi,  jāveic reģistrācija. Lai būtu saņemams naudas aizdevums, jāatbilst tikai dažām prasībām – jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar labu kredītvēsturi. Pēc tam savā mobilajā tālrunī saņemsi īsziņu ar aktivizācijas kodu. Tas būs jāieraksta īpašā ailītē ViaSMS mājas lapā. Lai pabeigtu reģistrēšanos , Tev jāpārskaita EUR 0.01 uz ViaSMS kontu. Tā aizdevējs visdrošākajā veidā uzzinās Tavu bankas kontu. Ņem vērā, ka reģistrācijas maksu ir jāsedz tikai vienreiz – pirmreizējās reģistrācijas laikā. Lai kredītu noformētu atkārtoti, Tev ir jāpiesakās no sava klienta profila ViaSMS mājaslapā vai arī jānosūta īsziņa ar vēlamo naudas summu.

ViaSMS aizdevumi – Taviem dzīves plāniem. Aizdevumi ir piemērots variants arī tad, ja nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk – uz Tavu bankas kontu naudas aizdevums tiks pārskaitīts aptuveni piecpadsmit minūtēs.

 Aizdevumi – tā ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atdot.