Ja nepieciešama papildus drošība, palīdzēt var KASKO

Ne velti ik pa laikam iespējams saklausīt jautājumu par kvalitatīviem un tajā pašā laikā izdevīgiem apdrošināšanas pakalpojumiem. Ja arī Tev radies šāda veida jautājums, palīdzēt varēs iizi.lv.

OCTA – obligāts apdrošināšanas veids

OCTA (civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana) ir vajadzīga ikvienam automobilim un pārējiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kas tiek lietoti satiksmē. OCTA polises vari iegādāties dažādos veidos, tajā skaitā arī vietnē iizi.lv, kur atradīsi arī visu nepieciešamo informāciju par OCTA polišu darbību. OCTA polises princips darbojas gan visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, gan arī tajās teritorijās, kas ietilpst EEZ zonā (Norvēģija, Šveice, Islande, Lihtenšteina).

KASKO polise garantē kompensāciju dažādās situācijās

Iedomājies situāciju – pieejot pie mājas loga pamani, ka Tavu auto apskādējis nolūzis koks. Ja gribi, lai šādās un citās reizēs, kad Tavam transporta līdzeklim radušies ar Tevi nesaistīti bojājumi, būtu pieejama atlīdzība, piesakies KASKO polisei. KASKO, salīdzinājumā ar OCTA, ir brīvprātīga, bet tā sevī ietver daudz lielāku to situāciju skaitu, kad par bojājumiem tiek saņemta atlīdzība. KASKO var tikt pieteikta arī mājaslapā https://www.iizi.lv/.

Kad meklē labāko apdrošināšanas piedāvājumu, apmeklē iizi.lv

Ienākot vietnē iizi.lv, nekavējoties iespējams saprast, ka attiecīgais uzņēmums rūpējas par savu klientūru, jo uzreiz vari ne vien pieteikties nepieciešamajam apdrošināšanas variantam, bet arī atrast dažāda veida uzziņas par ikvienu no pakalpojuma veidiem. Turklāt Iizi.lv pieejami gan tad, ja esi privātpersona, gan uzņēmuma vadītājs, tāpēc, ja vēlies iegūt augstvērtīgus, daudzveidīgus un caurspīdīgus apdrošināšanas piedāvājumus, Iizi.lv Tev spēs palīdzēt.

KASKO kalkulators – noderīgs instruments

KASKO kalkulators ir ļoti vienkāršs palīgs atbilstošākās apdrošināšanas izvēlei. Lai izmantotu kalkulatora priekšrocības, vajadzīgs pavisam īss laika sprīdis, norādot nozīmīgāko informāciju par automobili, piemēram, auto reģistrācijas numuru, un, veicot attiecīgo datu analīzi, KASKO kalkulators ievērojami atvieglos pareizā lēmuma pieņemšanu. Iizi.lv pieejamais KASKO kalkulators izceļas ar vienkāršu interfeisu un kvalitatīvu darbību, tādēļ šo rīku izmanto arvien lielāks cilvēku skaits.

Kāds ir sods, ja transporta līdzeklim nav OCTA polise?

Lai gan ir neliels skaits cilvēku, kas uzskata, ka OCTA polise nav vajadzīga, patiesībā ir pilnīgi savādāk. Automašīnas vadītājs, kura logā nav OCTA polise, var iekulties lielās nepatikšanās – par šādu pārkāpumu tiek iegūti divi soda punkti, kā arī sods no 85 līdz 120 eiro. Bet, ja avārijas izraisītāja automašīnai trūkst OCTA polise, zaudējumus nāksies apmaksāt tā vadītājam.

Vajadzīga apdrošināšana? Nāc uz iizi.lv un atrodi piemērotākos piedāvājumus!